Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Esélytelen lenne megpróbálni...

Esélytelen lenne megpróbálni felelősségre vonni egy rendőrök által elkövetett súlyos bűncselekményt,ahol az ismerősöm volt az áldozat?

Figyelt kérdés
Törént,hogy egy kisebb városban megállították és igazoltatták az ismerősöm,aki igaz rühelli a Policiat,de megtette a kötelességét és igazolni tudta magát. A probléma az volt,hogy dohányzott egy buszmegállóban,ahol tilos. Pénzbűntetés járna érte normális körülmények között. Nem volt hajlandó eldobni a cigit,elszívta. Megvárták azt az 1 percet. Ekkor már felírták az adatokat,visszakapta a személyigazolványt. Ilyenkor már jó 8-10 perce nem hagyták őt békén,engem igen,én odébb mentem,nem szóltam bele. Az ismerősöm érthetően azt mondta,húzzatok a f@szba Beültették hátulra,kivitték egy elhagyatott helyre valahova a város határába,levetkőztették mezitlenre és ott hagyták. Ez két k@csög,régi janinak számítanak,már 15-18 éve minimum rendőrök. Nincs pénz megfelelő ügyvédre.

2023. máj. 5. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát most hogyan zokogjak? A zsaruk úgy tűnik, nem csípik aki ilyan gyagyás módon kötekszik velük. Ingyen lett volna 5 percre befogni a száját, de az nem volt jó.
2023. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Senki nem zokog. Azt akarták,hogy támadjon,úgy lett volna valami amivel meglehet gyanusitani aztan mehet a basziba. Hát volt annyi esze,hogy nem támadott.
2023. máj. 5. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk a húzzatok a faszba nem éppen egy együttműködő magatartás. A zsaruk szerintem szellemesen jártak el, ha jól elverik, azt sem tudná bizonyítani. Örülhet, hogy ennyivel megúszta.
2023. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik országban volt?
2023. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magyarban
2023. szept. 28. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
A mai világban ez valahogy nehezen kivitelezhető. Először is nem írják fel az adatokat, hanem on-line ellenőrzik, azután adják vissza a személyit. Ennek már nyoma van. Aztán kamerák mindenfelé vannak. A rádióban, a kocsiban nyomkövető. A járőrútvonalat nem hagyhatják, el, csak ha rádión lejelentik. Ráadásul mindenkinek kamerás mobilja van már, bárki felveheti, amit csinálnak. ennyi kockázatot nem vállalnak egy poénért.
2023. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!