Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról ha egy...

Mi a véleményed arról ha egy furrynek vele ellentétes nemű a fursonája?

Figyelt kérdés
A furry egy szubkultúra, olyan, mint az anime közösség. A furryk állatokat rajzolnak és adnak rájuk emberi tulajdonságokat. Minden furrynek van egy fursonája. A fursona tükrözi a furry lelke mélyét! A fursona természetesen egy állat, tehát mondhatni, az alkotó állati megtestesülése egy karakterben. Az esetek 99%-ában a fursona az alkotóval azonos nemű. A kérdésem, hogy mi a véleményed arról, ha egy alkotónak, azaz furrynek vele ellentétes nemű a fursonája?
2010. okt. 10. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem gáz. Már azon túl hogy furry vagy. Ami gáz.
2010. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, bár én azt hittem, hogy a furry maga stílus, nem az alkotó. Pl, ha mangát rajzolsz, akkor nem manga vagy, hanem mangaka.
2010. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
LOL,nyilván te tetted fel a kérdést arról a srácról aki a second lifeban csaj,de am pasi :S
2010. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az eddigi válaszokat látva többé-kevésbé az jött le nekem, hogy a furry hülyeség aki annak tartja magát az hülye.

Mindenkinek megvan a saját kis élete ahol azt csinál amit akar.

Én tartom magam ahhoz, hogy énmagam is az vagyok és semmi fura dolog nincs azzal ha valakinek a nemétől eltérő a fursonája.

2011. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem látogass el az anti-furry coalition honlapjára. Vagy sírsz rajta, vagy nevetsz, de ezt azért ajánlanám, hogy egy kicsit tisztábban láss. Mondjuk én is furry vagyok, de túl sokáig voltam abba a bizonyos rózsaszín ködben, és ezt nagyobb csapásnak éreztem, mintha talán 1 évvel korábban lett volna. Az ellentétes fursonát sajnos sokan elítélik, pláne férfiaknál, de engem személy szerint nem zavar, csak egy kicsit megtévesztőleg hat. Már két ismerősömet hittem sokáig ellenkező neműeknek.
2011. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a cucc:

[link]

2011. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy mi baja van mindenkinek a furry-kel...

az EMO-k sokkal rosszabbak,ráadásul csak a GÓTOKAT másolják....

az a szánalmas,nem ez!

amúgy a furry a kultúra/stílus neve és akinek van fursonája az megkaphatja a furry-séget... nem kell hozzá rajzolnod :D

mert pl a manga nem stílus,az csak valami japán baromság!

ui: nincs vele semmi baj :D

2011. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!