Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Míért szólunk be a másik...

Míért szólunk be a másik embernek ?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom van több olyan ismerősöm akik jópár embernek mindíg beszólnak csak úgy . Amire az emberek többsége megsértődik .

az lenne a kérdésem,hogy mi ennek a kiváltó oka amikor a másik ember semmivel nem játszik rá arra ,hogy neki beszóljanak erős beszólásokat ? Mi ennek a pszichológiája.



2023. jún. 3. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"semmivel nem játszik rá arra"

Szerinted.

Más meg másképp gondolja.

2023. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
myt szerintem ?
2023. jún. 4. 00:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Két oka lehet:

1) ők a legnagyobbak, legokosabbak, legstb. és az emberiség maradék részének őket kell követnie;

2) csak.

2023. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 Úgy gondolom, az én dolgom, hogy mit csinálok, mindaddig, amíg másnak nem ártok, mást nem zavarok.

Nekem pl. azért szól be rendszeresen a feleségem családja, mert habosra töltöm a SAJÁT söröm. Erre ne mondjuk, hogy rájátszom!

2023. jún. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De, pont ezt írtam.

Az ő értékeik közé nem fér be az, hogy te habosra töltöd a söröd, és ez nekik annyira durva hiba, hogy mindenképpen szólni kell érte. Vagy van valamilyen más tulajdonságod, ami miatt mindenképpen be kell szólni neked, de közvetlenül azért nem lehet (valami miatt), így keresnek valami mást, ami miatt beszólhatnak.

Nem egyformák az emberek, és nem egyformán gondolkodnak.

2023. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lucifer-666 ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mit szól be és hogyan.
2023. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Az ő értékrendjükbe az nem fér bele. hogy valakinek saját ízlése van.

Valószínűleg igazad van abban, hogy más miatt szeretnének beszólni, de nem lehet. Én pl. szeretem a kamarazenét, Bartók a kedvenc zeneszerzőm. Emiatt nem bunkózhatnak, marad a habos sör.

2023. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!