Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen fontos néhány...

Miért ilyen fontos néhány embernek, hogy egy másik vadidegen kimegy e külföldre vagy sem. Nem mindegy nekik, ki mit csinál, mit lát jónak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mert az írígység és a rosszindulat nagyon sok emberben túlteng (:
2009. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
konkrétan arra gondoltam, h minden héten van egy kérdés, amiben a hungaristák vitatkoznak a külföldpártiakkal, hogy a magyar embernek nem szabad kimennie, akkorsem, ha itt mennyire szar, mert csak az a hazafi, aki itt marad, meg csak az a fontos... de nem értem, nekik az miért fáj, hogyha valaki mégis külföldre megy, mert ott jobban boldogul...ha egy kupac szarban fekszem és mellettem van egy tejjel teli kád, persze, hogy át fogok mászni abba, akkor is, hogyha a szarban születtem....
2009. júl. 30. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:

félreértettem a kérdést - persze, ettől még igaz, amit írtam...

a hungaristák, meg a széljobbosok, meg a hűdeturulmagyarok - modanak ők sok egyéb marhaságot is, de majd csak kigyógyulunk egyszer ebből a betegségből (is)...

2009. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mostanában divat a nagy "hazafiság" meg hogy lehazaárulóznak mindenkit aki pl. kiköltözik külföldre..

ezis majd elmúlik (remélhetőleg minél hamarabb)

2009. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Miért ilyen fontos néhány embernek, hogy egy másik vadidegen itthon marad-e vagy sem. Nem mindegy nekik, ki mit csinál, mit lát jónak?


A kérdés megfordítva is áll.

2009. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvosokra gondolsz? Őnekik itthon kellene gyógyítaniuk, erre esküdtek fel. Hameg valaki sok pénzt akar keresni, menjen bankárnak!!!
2009. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19:03: én úgy vettem észre, hogy akik külföldre akarnak utazni, nem bántják állandóan az itthon maradottakat....viszont fordítva....akik ki akarnak menni vagy már kint vannak, állandóan kapják itt a fórumon az áldást a hungaristáktól...szerintem elég csúnya dolog mást leszólni azért, mert boldogulni akar...én nem tagadom, jobbikos vagyok és erősen vannak bennem hazafias érzések, de ha a gyermekem jövője a tét, akkor nem a hazafiasságom lenne a fontosabb, hanem az,hogy fel tudjam nevelni tisztességgel és ne nyomorban éljen...


utolsó...nem lehet mindenki bankár :S pl én már 10 fölött össze sem tudok adni fejben, annyira nem értek a számokhoz...olyan szinten humán beállítottságú vagyok, hogy a reál dolgokhoz hozzá sem tudok szagolni...és mint köztudott, bölcsészvégzettséggel kitörölhetem...és szerintem mások is vannak így

2009. júl. 31. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!