Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A vörösiszap károsultjain...

A vörösiszap károsultjain miért nem próbál segíteni a sok híres jótékonykodó színész aki itt jár?

Figyelt kérdés
Pl. Robert De Niro, Angelina Jolie ? Ők megtehetnék hogy valamilyen felajánlás vagy ilyesmi módon segítsenek kicsit ők is. Ha már itt járnak...vagy rosszul gondolom?
2010. okt. 13. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Jól gondolod, csak sztem sz@rnak rá, mert csak azzal vannak elfoglalva, h miként ünnepeltessék saját magukat, csak ez a fontos nekik, talán nem is tudják, h mi történt, mert az a látókörükön kívülre esik...
2010. okt. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a Nobu (de Niro étterme) ajánlott fel pénzt. Azt meg nem tudjuk, hogy más külföldi hírességek ajánlottak-e fel. Miért kéne mindnek nagy feneket keríteni?
2010. okt. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem már nem érdekel, ha "leugattok" is érte, de muszáj megkérdeznem: milyen jogon akarjátok ti más pénzét beosztani? Persze, segíthetnének az általatok említett embereken, vagy akár az etióp népen, az olasz földcsuszamlások károsultjain, a gyógyíthatatlan betegeken, az árvákon... De engedjétek már meg, hogy ők döntsék el, kinek akarnak segíteni, vagy egyáltalán akarnak-e bárkinek. Az ő pénzük, az ő dolguk.
2010. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy segítenek nekik, csak nem verik nagydobra.
2010. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen. Akárhova megy egy gazdag sztár, mindenki azt kérdezi, hogy mért nem támogat minket? Bármelyik országba is megy egy ember, mindenhol van aki támogatásra szorul! Ha mindenkinek adnának akkor semmi pénzük sem maradna....


Egyébként pl. hazafele legalább 5 kéregetővel találkozom az úton. A gazdag autós pedig nem ad nekik. Vagy csak az egyiknek. Pedig csak 100Ft-ot kérnek. De ha mindenkinek adok egy 100-ast az naponta 500Ft és havonta pedig 10.000Ft lenne. Szóval?? A szemét autós mért nem segít 50-100Ft-tal??? Ezért...

2010. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, az én qrva anyámat de nem az amerikai sztároktól kell a segítséget várni. Na és a Gyurcsány miért nem nyúl bele a zsebébe? Vagy az Orbán? Vagy a Fábry? És még sorolhatnám a politikusokat meg a színészeket meg azokat akik sztárgázsit kapnak a semmiért. Qrva érdekes, amerika sz.r, teljesen mindegy milyen tekintetben, de bezzeg ha baj van elvárná mindenki hogy segítsenek. Hát ez Magyarország. Kérdező, te miért nem mentél szeptember 11.-én romeltakarítani Amerikába? Csak mert te úgy elvárnád a segítséget, de te miért nem mentél akkor segíteni? Nincs pénzed? Elárulok valamit. Ha lett volna se mentél volna mert le se sz.rod hogy mi történik a világban. Szóval nem mástól kell várni a segítséget, pláne nem egy olyan országtól akit állandóan leugatunk, de ha meg baj van megyünk a se..ét nyalni...
2010. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Kérdező, te miért nem mentél szeptember 11.-én romeltakarítani Amerikába? Csak mert te úgy elvárnád a segítséget, de te miért nem mentél akkor segíteni?"


Tudtommal magyar katonák is vannak a Közel-Keleten pedig nekünk ahhoz a balhéhoz nem sok közünk van :P:P Úgyhogy cserébe akár segíthetnének ők is...

2010. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amikor a világ másik felén történik valami természeti tragédia, a magyarok már rohannak ki segíteni. ide viszont nem jön senki se.
2010. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Őőő igen, vannak. De nem magyarország pénzeli a külföldön szolgálatot teljesítő katonákat. Szóval bocsi, nem véletlen mennek ki a katonák.
2010. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem erről beszéltem, hogy mindenhonnan jöjjenek ide segíteni és arról sem hogy beosszam a sztárok pénzét. Aki erre reagált félreértelmezte a kérdést. Tudom hogy Amerikából is érkeztek felajánlások, összegek bankszámlaszámra stb. Én azt kérdeztem hogy ha már itt vannak, szerintem elkerülhetetlen hogy ne halljanak a tragédiáról, és ha már itt vannak nem azt mondom hogy ők segítsenek ki minket a bajból, hanem valamivel támogatják e. egy szimbólikus minimális akármivel, ha már itt vannak. De az is lehet hogy igen csak tényleg nem verik nagydobra. Csak kiváncsi lennék. Szept 11 nem tudom hogy jön ide, és tény hogy a mi katonáink is kint vannak ezer helyen. Orbán meg kevés ahhoz hogy 2-3 teljes falu emberiségének új életet tudjon biztosítani. Én szörnyen sajnálom őket, és a saját hibájukon kívül tönkre ment az egész életük és mindenük odaveszett. Az ajkai cégnek kellene ezt helyrehoznia, de amit ők tudnának nyújtani még az is kevés lenne szerintem ahhoz hogy ezek az emberek új életet kezdhessenek.
2010. okt. 13. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!