Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen előnyökkel és hátrányok...

Milyen előnyökkel és hátrányokkal jár egy híres, ismert, sőt jóképű színész feleségének/élettársának lenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy lecsapják a kezedről, rajongók is meg tudják keseríteni az életet, főleg a tiédet, ha te vagy a társ, mert a híres emberek normális határokon belül örülnek neki és hozzá vannak már szokva, de zavaró lehet. Nulla magánélet, de jó érzés lehet, hogy hmm te vagy a párja. Ezért szokott az lenni, hogy híres ember híres emberrel van együtt, mert tudják, hogy mivel jár és tudják kezelni is.
2011. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pont egy ilyen emberrel van kialakulóban kapcsolatom. Az előny nem érdekel, én a médiától távol maradok, ezt neki is mondtam már. A hátrány, hogy alapvetően féltékeny vagyok, így meg méginkább. Ezt neki nem mondom, csak magamban őrlődöm, ami nem tudom meddig lehet tartható állapot.
2011. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok kísértésnek van kitéve az ember.. (már a jóképű színész). Mindenki nyalja a seggét, imádja. Az ilyen ritkán becsül meg igazán egy hű társat. Szerintem mindenképp egyenlőtlen a viszony, ha nem járnak ugyanabban a cipőben.
2011. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
nekem is ilyennel van kialakulóban kapcsolatom.(csak remélem,hogy nem ugyanazzal,mint a másik hozzászólónak)én nagyon tartok tőle,hogy a körülötte lévő médiacirkuszt nem tudnám elviselni. nem vagyok féltékenykedős,de a nemibetegségektől és a megaláztatástól rettegek. sokat vacillálok is emiatt mostanában. nagyon tetszik az úriember,de nem tudom,működhet-e hosszútávon.
2011. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ismert párom van.

Elejibe fura volt megszokni,hogy utcán leszólítják,fényképet csinálnak vele,autogram kell nekik.Több,mint 1 éve vagyunk együtt és már előfordult,hogy odajöttek lányok,és én csináltam a gépükkel képet vagy épp megfogtam a kabátjukat:D

Számomra az a zavaró,mikor a lányok a mellüket íratják alá..nem értem,hogy lehet ennyire lesüllyedni.Sőt hirtelen sok 'barátom' lett,akikkel egy gimibe jártam(de talán köszöntünk egymásnak,nem is ismertem őket),hirtelen elkezdtek keresni,legyünk jóba.Ezen nehéz átlátni,hogy ki miért akar veled barátkozni.Előnynek lehet mondani,sok helyre eljutok bele(belföld-külföld)hogy a bulikra szabad bejárásom van,és nagyon sok ismert embert ismerek,akik úgymond 'tinibálványok'.DE!én őket nem úgy kezelem,hogy úú,mekkora sztárok és nem lejtek örömtáncot ha eljönnek hozzánk,ott alszanak vagy együtt bulizunk.Úgy kezelem őket,mint egy átlag embert,akik olyanok,mint Te kedves kérdező,vagy mint én.Persze elismerem a sikereiket és persze a barátom sikerét is és végtelenül büszke vagyok rá.De azok a fiúk-lányok azt látják,hogy van egy ember,aki énekel,táncol,színészkedik stb.akiért odaáig meg vissza vannak.Holott nem is ismerik őket,amiket kiírnak twitterre,facebookra,azok alapján alakítanak ki véleményt.Épp ezért kezelem egy átlagos embernek a barátom,mert ismerem a szüleit,a tesóját,a barátait és részese vagyok az életének.Az is igaz,hogy sok lány leakarja csapni a kezemről,de a bizalom a legfontosabb!Én épp ezért az elején tisztáztam,hogy ha egy csók is elcsattan részéről egy másik lánnyal,ott végeztünk egymással.Tudja,hogy komolyan mondtam és nem is volt rá példa,hogy megcsinálta volna.És mindig megjegyzi,hogy egyre jobban tudok szemmel ölni:D (csúnyán nézek a lányokra ha épp vele vagyok és flörtölni kezdenek vele...)

Hátrány,hogy nem tudunk úgy együtt lenni,mint ahogy szeretnénk.Van amikor jól esne otthon heverészni,semmit nem csinálni,de menni kell fellépnie vagy rendezvényre.Ilyenkor erőt kell venni magunkon és elindulni.

Igazából lehetne még előnyt és hátrányt is felsorolni,de nekem a legfontosabb,hogy ő itt van nekem és ezért cserébe vállalom az előnyöket és a hátrányokat is.

19/L

2011. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Neked színész és 25 feletti?
2011. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Dj és igen,25 év feletti;)
2011. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem ugyanaz. :) Sok sikert nektek!
2011. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Köszönjük!:):)

Kire gondoltál?:)

2011. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ki a barátod?:)
2011. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!