Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek napközben távfűtés...

Szerintetek napközben távfűtéssel (3-ason) fűteni most nem hülyeség?

Figyelt kérdés

Kellemes az idő,jó fel kell öltözni,de ennyi. Az egyik lakótársam meg már fűt. Én meg nem akarok ezért pluszpénzt fizetni.


Szeged


2010. okt. 13. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Éjszaka nálam is hármason ment a fűtés a hálóban, amúgy nagyon hideg lett volna. Napközben mindig lekapcsolom, hiszen nem vagyok otthon. a lakótársad nappal is fűt, otthon van?
2010. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt is megy már a fűtés de szerintem így is rohadt hideg van... Itt központilag vissza lett kapcsolva, már alig vártam. :s Szerintem nem hülyeség, ha otthon van, (szerintem amúgy éjszaka hülyeség fűteni, betakarózik az ember jól, nem fázik, én pl meztelenül alszom, de este úgy sem fázok, na mindegy nem ez volt a kérdés..) esetleg egyezzetek meg valami olyasmiben, hogy 1-2 hónapig kevesebbet fizetsz.
2010. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs itthon napközben...

Panelprogramos ház,jó a szigetelés,új nyílászárók és én pedig fázós vagyok,de ma mégis 1 óráig szellőztettem a saját szobámban,mert ahogy sütött be a Nap,kellemes volt az idő.

2010. okt. 13. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nincs otthon akkor hülyeség.. fűtsön akkor mikor otthon van.
2010. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nyitva van az ablak egy poloban vagyok.. :D
2010. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor fűtök, ha megyek fürdeni.
2010. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!