Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért nem barátkoznak velem?...

Mért nem barátkoznak velem? Mért piszkálnak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Most fogok végezni a középiskolával. Az utóbbi időben az osztálytársaim valamiért elfordultak tőlem. Elkezdtek utálni azok, akikkel régen jóba voltam. Konkrétabban 3-4 lány. Akik régen szerettek és akiket én is szerettem/szeretek. Folyton beszólogatnak pedig nem csinálok semmit. Mikor meg visszaszólok, hogy megvédem magam akkor még engem olt le a tanár, hogy vegyek vissza, de közbe ők sokkal durvábbakat is mondanak nekem. Utána jót röhögnek, hogy engem leoltottak. Egyik angol órán felelés volt. Sajnos akkor pont nem tudtam készülni, mert lagziban voltunk. Egész hétvégén nem voltam otthon. Ezt tudták jól és elkezdték hangosan kiabálni, hogy:

-(nevem) nagyon szeretne felelni!!!

Persze a tanár engem hívott ki miattuk. Mikor rámnéznek elkezdenek fintorogni. Nem tudom mért kezdek el ennyire utálni. Nem csinálok semmit. Nem is vagyok egy csúnya lány. Nemsokára szeretnék kimenni Amerikába, mert a rokonom egy modell ügynökségnél dolgozik és mutatott rólam képet. A főnöknek tetszek és szeretné, ha ott dolgoznék, szóval pár éven belül elkezdek modellkedni. Ezt csak 1-2 ember tudja az osztályból, így az se lehet, hogy megtudták és irigykednek. Szeretném befejezni az iskolát, leéretségizni és Amerikában folytatni a tanulmányokat (főiskola) és kint is dolgoznék.


Szerintem nincs nevetséges stílusom. Imádok vásárolni, mint az összes többi lány. Imádom a divatos és új cuccokat. Szeretem sminkelni magam, mint ahogyan Ők is. Anyukámnak meséltem és azt mondta, hogy szerinte ez irigység. Már magam sem tudom mit gondoljak. Lehet anyukámnak igaza van? Volt olyan, hogy tetszettem egy nagyon helyes fiúnak az iskolából. Nekem volt barátom ezért nem is akartam Tőle semmit. Erre az a pár lány elkezdték:

- Na mivan XY-nal? Megdugott már?

Nem értem mért kell ezt csinálni. Egész nap csöndben ülök. Nem vagyok egy izgága típus. Nem szólok be senkinek. Ha velem valaki elkezd kekeckedni persze, hogy megvédem magam, de azon kívül semmi nincs. Szerintetek mi bajuk lehet velem?


2010. okt. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mégiscsak irigységnek tűnik. Nagyjából sínen az életed, legalábbis nagy vonalakban kialakulóban. Ez többüket zavarhatja, főleg akkor, ha nekik kevésbé derűlátó a jövőjük.


Ha nem vagy agresszív, nagyszájú, akkor még úgy gondolják, hogy a féltékenységüket "le is verhetik" rajtad. Nincs ilyen helyzetre jó megoldás, felvenni a kesztyűt -azaz hasonlóan viselkedni, mint ők- sincs sok értelme, egyébként se alacsonyodj le az ő szintjükre. Az idő úgyis téged igazol, majd az osztálytalálkozón meglátod, ki mire vitte a ellenszenves, kicsinyeskedő, bosszúálló viselkedésével.


Addig, amíg leérettségizel, peregjen le rólad a viselkedésük, még ha valójában bánt is (hiszen úgyse igazi barátnő az, aki magyarázat nélkül hátat fordít neked, nincs mit bánkódni az elvesztésükön), leginkább ezzel tudod bosszantani őket.

2010. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért akarnál ilyenekkel barátkozni?
2010. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert genyák, azért ilyenek veled. Én ilyen lánnyal szívesen barátkoznék mint te vagy. De én inkább az édesanyád lehetnék. A megoldás a kezedben van, keresztül nézel rajtuk, ha ez sem segít fordulj az igazgatóhoz.
2010. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Iregyek ráád! Szerintem köv. alkalomkor ezt szóld be nekik, h mennyire iregyek meg, ilyenek... Remélem rendeződik a helyzeted! :)
2010. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Valószínűleg minden tekintetben jobb vagy náluk és ezért írigyek rád. Szebb is vagy, jobban tanulsz. Ha valaki gyenge, arra rászállnak, mert addig sem velük foglalkoznak mások.

Inkább legyenek irigyeid, mint szánakozóid. Nevess rajtuk!

2010. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én asszem tudom miért. a leírtakból csak arra tudok következtetni, h beképzelt plázapics@ vagy. Szépnek tartod magad, USAba akarsz menni modellkedni, hobbid a vásárlás, divatos akarsz lenni... a lányok beszólása is ezt támasztja alá... így gondolnak ők is rád... Ja irigyek rád persze... de lefogadom nem az eszedre...
2010. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!