Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik csoport okosabb?...

Melyik csoport okosabb? Amelyik hisz Isten létezésében, vagy amelyik hisz abban, hogy a férfiből lehet nő?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
4%

#29 "kutatások bizonyítják az ellenkezőjét. Tényekkel vitatkozol a gyűlöletre alapozva."

Nem igaz.

Próbálsz propagandát eladni kutatásnak. A biológia az ami tény. Aki ezt vitatja azzal nem is érdemes tovább vitázni.

Próbálod azonos szintre hozni a társadalmi konstrukciókat a biológiai tényekkel. Komolyan, mintha egy lapos Föld hívővel próbálnánk vitatkozni és folyamatosan állítanád, hogy az nem számít mert szerinted nem tény, hogy körbe lehet hajózni a Földet, hogy az űrből is látni a Föld alakját, az bezzeg kutatások bizonyítják, hogy a Föld lapos, hiszen rengeteg lapos Föld hívő egyformán állítja, hogy amikor lefekszik az ágyába akkor nem is gurul sehová = a Föld egyenes és nem gömb.

2023. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
16%
#39 Mutass bizonyítékot arra, hogy az agyi struktúra nem csak egy másodlagos nemi jelleg! Mert nekem úgy tűnik, még felfognod sem sikerült, hogy az; vagy csak a másodlagos nemi jelleg fogalmával nem vagy tisztában.
2023. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
64%

#42 te állítod, hogy az. Bizonyítsd.

#41 "Próbálsz propagandát eladni kutatásnak. A biológia az ami tény. Aki ezt vitatja azzal nem is érdemes tovább vitázni."

Erre linkeltem a tanulmányokat. Azt állítod, hogy a genetikai feltárás, és az agyi struktúrák nem biológia. Akkor mi?

2023. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
19%
#43 Most már kíváncsi lettem. Mi az amit SZERINTED bizonyítanak ezek az általad belinkelt tanulmányok? Mert nekem nem derül ki a vitátokból.
2023. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
26%

#43 Az elsődleges nemi jelleg az, ami az ember nemének a legegyértelműbb megnyilvánulása. A gyakorlatban a nemi szervek számítanak ilyennek. Másodlagos nemi jelleg az, ami általában - de nem minden esetben - az ember nemének megnyilvánulása. Ilyen a férfias vagy nőies hang, férfiaknál a szélesebb váll, nőknél a szélesebb csípő és a mellek, illetve az agyi felépítés is. Amit te írsz, az is ezzel van összhangban, hiszen ugyanúgy előfordulnak nőies agyi felépítésű férfiak, mint pl. manboobbal rendelkező férfiak.

Amúgy meg te állítottad először, hogy az agyi struktúrák határozzák meg a nemet, tehát neked kell bizonyítanod.

2023. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
74%

#44 azt, hogy a transzneműség nem egy kitalált dolog, és biológiai bizonyítékai vannak.

#45 akkor végképp nem értem, ha szervi faktor az elsődleges nemi jelleg, akkor az agy, mint szerv szintén az.

2023. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
13%
#46 Akkor olvasd el és értelmezd, amit írtam az elsődleges és másodlagos nemi jellegekről, mert láthatóan nem sikerült!
2023. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
19%

#46 "#44 azt, hogy a transzneműség nem egy kitalált dolog, és biológiai bizonyítékai vannak."

Senki nem is vitatta, hogy létezik a transzneműség. Ezen miért kell rugózni?

Vannak hibás születések és voltak is meg sajnos lesznek is. A transzneműség is ebbe a csoportba tartozik, ez tény.

De ti nem erről vitáztatok, ennek semmi köze hozzá.

Akkor a linkeiden levő tanulmányokat feleslegesen tetted be?

2023. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
64%

#48 a kérdés onnan indult, hogy istenben hinni vagy a transzneműségben hinni nagyobb hülyeség. Én erre linkeltem, hogy az egyikre van bizonyíték, (ebben akkor te is egyetértesz ("Senki nem is vitatta, hogy létezik a transzneműség"), tehát a kérdés meg van válaszolva.

"Vannak hibás születések és voltak is meg sajnos lesznek is. A transzneműség is ebbe a csoportba tartozik, ez tény."

Ez viszont nincs így, ezt az orvosi szakvélemény sem támasztja alá.

2023. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
26%
#49 Nem bizonyítottál semmit azon kívül, hogy léteznek nőies férfiak és férfias nők. Ezt pedig senki nem is vitatta.
2023. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!