Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok a tavalyi népszáml...

Mit szóltok a tavalyi népszámlálás eredményeihez, valósan tükrözik az adatok a lakóhelyetek helyzetét?

Figyelt kérdés

Személyes véleményem szerint nem. Egy Győr melletti településen lakom, és az adatok szerint 2011 óta 76 házzal lett több, ami durván kevés, mert kapásból több, mint 100 felett kellene lennie, a jegyző és a polgásmester szerint is :D Rosszul számolhatták össze? Esetleg valaki nem megfelelően töltötte ki? Arra is gondoltam, hogy lehet nem mindenki ide van bejelentve?

Mindenesetre, kíváncsi vagyok más is látta-e már az adatokat, és mit gondol róla! :)



2023. aug. 7. 07:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

"Esetleg valaki nem megfelelően töltötte ki?"

Igen, sajnos.


"Arra is gondoltam, hogy lehet nem mindenki ide van bejelentve?"

A ház oda van bejelentve, ahol van.

2023. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem már az kamu, hogy csökkenne a népességszám. Gyertek fel csak egy reggel fél hét-8 közötti időszakra Budapestre, konkrétan hömpölyög a tömeg. Az agglomeráció teljesen élhetetlen, mintha autópályák lennének a főutak. Busz, metró, villamos, vonat telis tele iskolatáskás gyerekkel. El ne higgye már senki ezt a baromságot a fogyó magyarságról.
2023. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!