Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el "művelődni"?

Hogyan kezdjek el "művelődni"?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy a barátaim, ismerőseim nagyrésze sokkal tájékozottabb, műveltebb, mint én. Például olyan beszélgetésekhez hozzá sem tudok szólni, amik mondjuk híres festőkről szólnak, vagy történelemről, hasonlókról. Szeretnék többet tanulni, tudni, de nem tudom, hol kezdjem. Mit javasolnátok?

2023. aug. 8. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Olvass sok mindent, meg esetleg keress a neten quiz-oldalakat, mégha nem is találsz el elöször sok mindent, idövel egyre többet meg fogsz jegyezni
2023. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kezdj utána nézni valaminek, amiről beszélgetnek, hogy hozzá tudj szólni, hátha motiválna, vagy találsz valami érdekeset, és az alapján.
2023. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
91%
Nézz utána... bárminek :) Olvass cikkeket, könyveket.
2023. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked ha egyáltalán olyan közegben vagy ahol kultúráról lehet beszélgetni,elég ritka manapság.

A lényeg,hogy ne magolj.Válaszd ki azokat a témaköröket amik érdekelnek,érdekesnek tartod őket és ásd bele magad.

2023. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
69%
Honfoglalózz,sok mindent én onnan tudok.
2023. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: 😆.
2023. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!