Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok általánosságban...

A magyarok általánosságban kedvelik az amerikai embereket?

Figyelt kérdés

Nem az amerikia kormányra gondolok hanem egy átlag amerikaira. Hogy vélekednek róluk a magyarok?


Pl ha lenne egy amerikai kollégád, szomszédod?


2023. aug. 25. 00:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha baráti társaságban lenne egy amerika, mondjuk egyik barátod párja, haverja. Hogyan vélekednél róla? kerülnéd? elfogadnád?
2023. aug. 25. 00:33
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ennek a kérdésnek semmi értelme. Amerika több államból áll, klf . népekkel.
2023. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De egy atlag magyarnak az nem sokat mond hogy valaki Californiabol jott vagy Floridából.

Tudom hogy amerikaban van mindeféle nép, de legyen fehér amerikai.

2023. aug. 25. 00:36
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Én még nem találkoztam "átlag amerikaival".

Mind más volt.

2023. aug. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs átlag amerikai, mindegyik állam olyan, mint egy külön kis ország, és az államokon belül is sok különbséget adnak az etnikumok, a települések és a vagyoni helyzet, a világnézet...

Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy mit gondolnánk, egy random emberről a világ egy találomra kijelölt, számunkra meg nem nevezett pontjáról.

Én így vélekedek.


A magyarok közül is van, aki ugyanígy vélekedik, és van, aki azt mondja, hogy "kulturálatlan, buta, hájas, felszínes, prolik, akik el vannak telve maguktól, és egész nap hatalmas művigyorral, műjópofizások közepette zabálnak meg költekeznek".

2023. aug. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt látom, hogy az átlag magyar nem igazán kedveli őket. (Bár kit kedvelnek a magyarok? Még egymást se!). A jobboldaliak azért, mert Magyarországon McDonald'sok vannak, hollywoodi filmek, amerikai zenék, és ez szúrja a szemüket. A baloldaliak pedig azért, mert az ország fele republikánus, még a baloldaliak is gyakran hisznek Istenben, bazi nagy méretű nagy autókkal pöfögnek a több sávos városi autópályán, és szeretnek fegyvert tartani.


Viszont amikor élőben is találkoznak amerikaival, nagyon meg szoktak lepődni! Képzeld el azt a gyakori helyzetet, amikor sok magyar egy kupacban panaszkodik, meg azt magyarázza, hogy kire van megsértődve, meg ilyenek. Aztán megjön egy amerikai jó hangosan, hogy "JÓ ESTÉT, HOGY VAGYTOK??? NAGYON CSINOS A BLÚZOD!!! KÉPZELD MEGYEK HOLNAP A GYEREKEKKEL A STRANDRA... BIZTOS KÉRNEK MAJD FAGYIT IS, A VANÍLIÁS A KEDVENCE A KIS HUNCUTOKNAK HAHA! AMÚGY VETTÜNK EGY MACSKÁT, MUTASSAK KÉPET RÓLA?". (Jó most hülyeségeket írtam, de az a lényeg, hogy hangos, vidám, és könnyen haverkodik.)

Ilyen kontrasztos esetben van az a frusztrált Kovács Pista, aki morog, hogy "pfej minek örül ez". De a legtöbb magyarnak tapasztalatom szerint be szokott jönni.

2023. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!