Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogos, vagy túlzás az, hogy a...

Jogos, vagy túlzás az, hogy a magyarok "gyökerek"?

Figyelt kérdés
Egy ismerőssel beszélgettünk különböző népek tagjainak egymáshoz való hozzáállásáról és ő nagyon azt mondja, hogy a magyarok irigyek, utálják egymást, gyökerek, frusztráltak, lelkileg nyomorultak. Én az a kis naív bizakodó típus vagyok, aki hiszi, hogy "mosolyogj a világra és az visszamosolyog rád", tehát én nem szeretem beskatulyázni az embereket. Érdekelne, hogy ki hogy látja?
2023. szept. 4. 22:38
 1/7 Lucifer-666 ***** válasza:
Nem tudom. Én előbb vagy ember és csak utána magyar.
2023. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg emberrel találkozom a világ minden pontjáról.


Először is mindenhol van mindenféle ember: kedves, bunkó, lusta, szorgalmas és így tovább.

Ettől független vannak bizonyos nemzetekre jellemző tulajdonságok, de azért ezeket mindenképp fenntartásokkal kell kezelni, nem mindenkire érvényesek.

Ami a magyarokat illeti, rengeteg nagyszerű magyar embert ismerek, de tény, hogy nem tartozunk a legösszetartóbb nemzetek közé, ahogyan az is, hogy a kiskapuk keresése nálunk nemzeti sport és hogy sokan frusztráltak, aminek vannak negatív kivetülései.

2023. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
82%
Én ugyan úgy látom mint az ismerősöd és ezt is tapasztaltam sajnos! Jó vannak kivételek de az ritka. Csak járj nyitott szemmel ha van csajod mész vele az utszán még a haverod is megbámulja meg szinte az összes kan a s*ggét nézi, ha kimész külföldre magyar lesz aki kirúgat, ha lesz valami jó cuccod magyar lesz aki lefikázza, ha mondasz egy sztorit magyar lesz aki felül akarja múlni, ha pénzed van magyar lesz aki arról fog pofázni hogy leszel majd csóri is, ha szegény vagy magyar mondja jogy magadnak köszönheted, ahol tuf alád vagy keresztbe tesz hátba szúr,stb stb stb sajnos a magyarok ilyenné váltak. DE! Amúgy ezek már nem igazi magyarok az igaz magyarok kihaltak ami most van az korcs csak gondolj bele a törökök 150év alatt hány magyar nőt hümm hümm meg ugyan úgy az oroszok meg a f*sz tudja kik voltak itt éveken át. Na ezért ilyen a legtöbb magyar mert màr csak korcsok.
2023. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez így általánosítás. Minden népcsoportban vannak gyökerek és rendes emberek egyaránt.
2023. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nem túlzás.
2023. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon ilyenek a a magyarok.
2023. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem túlzás, ezek a tulajdonságok sokkal jellemzőbbek a magyarokra, mint bármelyik európai népre.

Amit még hozzátennék, hogy a magyarok többsége szájhős. Ami dumálni kell, nagyképűsködni, kötözködni, semmi gond, viszont a gyakorlatban egy rakás szerencsétlenség a többség: löttyedtek, lepukkantak, nem beszélnek nyelveket, és semmiben nem tudnak kiemelkedni a gyakorlatban.

2023. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!