Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A könyvem főhőse Jack meleg...

A könyvem főhőse Jack meleg elég csajos túlságosan az vagy enyhítsem?

Figyelt kérdés
Wattpadon írom ezt a regényt a fiú autista, de mellékes csajos ruhákban jár meg sminkeli magát túlzás vagy nem?

#autizmus #Wattpad #tiniterhesèg #nagytizenhat #csajosmeleg
2023. szept. 15. 14:18
 91/141 anonim válasza:
100%
A fogalmazás minden nyelvben fontos, hogy megértsük a másikat, kérdező, ha lehet kérni, tanulj meg fogalmazni.
2023. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/141 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kiknél? Kanadiak? Milyen központ? Tehát te most Torontoiaknak írsz könyvet? Vagy talán te magad vagy Kanadai? Hoppá, bocsánat, Kanadi? Kiknél? Istenem milyen könyv van ami nem "fogalmazásos"😭😭. Képeskönyvre gondolsz?
2023. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/141 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Wattpad a kanadai(?)


Kérdező, regisztrálj Merengőre. A moderátor (egy agyvérzés után) páros lábbal hajítana ki

2023. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/141 A kérdező kommentje:
Tudom nem úgy értem az angol szavakat kell magyara át írnod aztán át fogalmaznod meg hát nem árt képben lenned mondjuk a helyi szó járásokkal nem azokkal hanem annak esteleg parkok ídőjárás vagy ételek ídő ígènyes (bár Bostonban van egy Park nevű park) ja és nekem képbe kell lennem mi az a terheség Jack terhes rá van függvev a Lazac eper Jam kombóra (nem kérek homofob megjezést)
2023. szept. 22. 19:48
 95/141 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz magyarulne írj magyarul. Nem bonyolult
2023. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/141 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az üzenetet magyarázásnak szántad? Mert csak jobban összekutyultál a világon mindent.
2023. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/141 A kérdező kommentje:
Azon nyívákoltok hamár egy szó el van írva há ti nem vagytok komplettek abbahagynátok tudotommal tíz évente változik a helyes írási szabályzat mikor én estin jártam én úgy tudtam hogy a hivatalos levet kell brvezeti, középen mi van (bocs nem jut eszembe) és levezeti a regènyt nem… Én amerikai stilusban írok és olyanokat olvasok nem bírom a magyar könyveket és írokat bár a Kosár sulival kokettálok állitolag az amerikai stílusú regèny
2023. szept. 22. 20:44
 98/141 anonim ***** válasza:
100%
Nembaj, ha nem írsz le jól szavakat. Az baj, hogy nem értjük, nem függnek össze a szavak
2023. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/141 anonim ***** válasza:
100%
Fejében Judit száz giga, vigyázz hadviselés teszi lehetővé. tudom hogy nem csak az. jó behunyt cég kifejezetten jó lesz ez még csak nem tudom mi lesz az
2023. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/141 A kérdező kommentje:

Valaki lője el ezt az ős magyart #99


Javulok úgy látszik kösz de br ez becsúszó hiba a boomertől főlfelé jó hogy nem Lenin/Ildi ez anyámmal történt meg… Nem hiszed el de a stílus hiába mondtam be vagy már tizedjére nem fogata el a digtàló

2023. szept. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!