Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A könyvem főhőse Jack meleg...

A könyvem főhőse Jack meleg elég csajos túlságosan az vagy enyhítsem?

Figyelt kérdés
Wattpadon írom ezt a regényt a fiú autista, de mellékes csajos ruhákban jár meg sminkeli magát túlzás vagy nem?

#autizmus #Wattpad #tiniterhesèg #nagytizenhat #csajosmeleg
2023. szept. 15. 14:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/141 anonim ***** válasza:
100%
TE NORMÁLIS VAGY??? Az epilepszia, autizmus és a Down szindróma cuki??? K*rva nagy bajok vannak nálad a toronyban... Borzalmas embernek fested le itt magad, és egyszerűen ocsmányak a megnyilvánulásaid. Nagyon gyorsan kezdjél magaddal valamit, mert ez nem normális, amiket ide írogatsz.
2023. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/141 A kérdező kommentje:
Most épp igazad van ha depós vagyok akkor igen mindenkit magammal ellen tudok engedni, sajnálom nem ilyen vagyok ilyenkor autista ellenes vagyok azt hiszem róla hogy egy betegség, de ott, de rá nézek az F1re és a fél mezőny az valaki megnevetett ma például Russell ,,Rossz szémly vezet.” Így egy àtlag ember nem beszél értettem a viccet ez egy autista vicc régi de ha te így érted ,,Rossz szémély áll nyerésre.” Sportba be vett poén, de volt minden de hagyjuk nem érted a nyelvünket.
2023. szept. 17. 19:21
 53/141 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így lesz tökéletes. :D

Bár ha megengeded én azért még ezeket is felhasználnám a sztorihoz a helyedben.


[link]


[link]

2023. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/141 A kérdező kommentje:
Fogd be digtálásról hallottál? Iphone funkció
2023. szept. 17. 21:49
 55/141 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, nem működik olyan jól ez a funkció jelenleg. Ha esetleg sikerülne megjvaítanod, egy fogalmazógépet is szerezhetnél.
2023. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/141 A kérdező kommentje:
Kuss
2023. szept. 17. 22:00
 57/141 anonim ***** válasza:
100%
Hú te vagy nagyon beteg vagy, vagy valami keményet szívtál. Ha az utóbbi akkor mi a cucc neve? Egyszer szeretnék ilyen elmeállapotba kerülni
2023. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/141 anonim ***** válasza:
100%
A Wattpadneve: Imzsuzsi89. Egy hasonlóan zagyva kérdésnél írta, érdemes ránézni,vannak érdekességek
2023. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/141 A kérdező kommentje:
Mondom csak Autista agy meg gondolkodás kell hozzá meg nekem anyai engedély most írom… Ok nem spoilerezek csak annyit hogy MR Lando Norris akiért kapok nagyon jóképű
2023. szept. 18. 18:33
 60/141 A kérdező kommentje:
Ja hogy második évad az durva ott csak le van írva nincsenek benne azok amik hozzá tennék tán a tenger parti ügy ott merül fel Oliverben először hogy Jack Autista hogy valami nem okés mert mindig homokvárat éppit és még nyafog is… Központilag negyedik évad mikor már a központba járnak havi rendeszereséggel az anyával mert bajok vannak nem fogadja el a terheségét, ha beszólnak neki üt főleg a suliban és ez minden napos, hisztériás rohamai meg nőttek és Barbiezik
2023. szept. 18. 19:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!