Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A könyvem főhőse Jack meleg...

A könyvem főhőse Jack meleg elég csajos túlságosan az vagy enyhítsem?

Figyelt kérdés
Wattpadon írom ezt a regényt a fiú autista, de mellékes csajos ruhákban jár meg sminkeli magát túlzás vagy nem?

#autizmus #Wattpad #tiniterhesèg #nagytizenhat #csajosmeleg
2023. szept. 15. 14:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/141 anonim ***** válasza:
100%

Aha.. értem. Ja nem. Próbáld meg előről. Időnként írásjeleket használva.


Amúgy mi az az évad? Ezt a fejezetekre vagy a könyvekre érti a mágusunk?

2023. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/141 A kérdező kommentje:
Én évadokat használok rész helyet mindneki résznek hívja èn frappássan évadnak
2023. szept. 18. 20:36
 63/141 anonim ***** válasza:
100%
Hű, de egyedi és frappáns... Akkor én mostantól rádiónak fogom hívni a tévét, mert az olyan frappáns, a többi ember meg olyan láma, hogy tévének hívja.
2023. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/141 A kérdező kommentje:
Majdnem hatvan valhány rész= egy évad hetven sok volt a legtöbb
2023. szept. 18. 20:53
 65/141 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem!

Tisztelet a kivételnek, de már igazán fel lehetne fogni, hogy vannak az írásban aranyszabályok/elnevezések, amiket ne változtassunk már meg, mert "egyedi" akarsz lenni!

Évad a sorozatoknál van, a könyvekben kötet van.

Fejezetek publikálunk wattpadra nem részeket.

Lehetnek részek egy történetben/könyvben, de azokat több fejezet alkotja.

Ha wattpadra publikálsz, akkor neked nem könyved van, hanem csak egy történeted/sztorid.

És nem kötőjellel kezdesz párbeszédeket, hanem gondolatjellel.


És amúgy ezt teljesen feleslegesen írtam le (szerintem), mert a kérdező akkor is a feje után megy (egyenesen a falnak...)

2023. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/141 A kérdező kommentje:
Sosem voltam az ilyenbe szabály követő azt mondták csinálj amit akarsz Montessori módszer mindeki 6000 szó környékén szerintem tojik mindenbe ez egy jó buli amugy ott senki sem követi a szabályokat miotta kint vannak a BTS történetek meg a mangák ütköztem olyanba is hogy az egyik BTS fan egy egész estés filmet akart három évadból (könyv) olvass bele egybe mindegyik ,,évad” nem rész anti trendi
2023. szept. 18. 22:16
 67/141 A kérdező kommentje:
Amugy sorozat nem évad két külön világ
2023. szept. 18. 22:22
 68/141 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy más amatőr író is elköveti ugyanazt a hülyeséget még mindig nem lesz értelmes.


És az alap szabályok se véletlenül vannak, nem szegheted meg őket, mert így a történet nem lesz egész

2023. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/141 A kérdező kommentje:
Most tartok jó semmi árvíz lett volna Charles (Boston), több ágon fut a történet van a vámpír, F1 ès Sabrinás (‘90), igen porfiknál amatőrök azt művelek amit akarnak ha Lando Norris emberi májat eszik és egy fütyüléssel el tud bujni akkor el, Pato’ O Ward utálja USAt egy írás benne van ez amatőr… Te a profiról beszélsz aminek vannak szábalyai.
2023. szept. 19. 07:05
 70/141 A kérdező kommentje:
Ki nem állhatom ha a történet szàllak össze futnak tudod legyenek külön ehhez szegni kell
2023. szept. 19. 07:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!