Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire más a Z...

Tényleg ennyire más a Z generáció? Mennyire találó a kép?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 21. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mi ez a bot vagy a top. De az biztos, hogy a Z generáció 90%-a életképtelen.
2023. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ne viccelj, arról szól a kép, h a melegeknél a passzív lett a kigyúrt, izmos, az akítv meg a kis vékonyka :) elég vicces, de tényleg sokszor hallok ilyenről.


BOT = bottom

TOP = top :)


azért nem annyira életképtelenek sztem, csak baromira mások.

2023. szept. 22. 11:10
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
A b*zik még a Z generációnál is életkeptelenebbek. Belül mjndegyigy vézna, férfiatlan szar.
2023. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nemsokára tényleg kínálunk.
2023. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kihalunk*
2023. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#3

mindegyik*

2023. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát ezek most tök jó válaszok, köszönöm igazán :)
2023. szept. 23. 11:03
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Én csak azt tudom, hogy az egyik ilyen z-s gyereket most rúgják ki nálunk. Nem dolgozott, nem is segített soha senkinek, túlórázni nem volt hajlandó, mer' hogy neki jogai vannak... jött most két új hasonló kaliber. Az egyik legelső napján beleállt a régi kollégákba.... mondjuk, mit várunk? A szüleik (X) generációja hemzseg a teljesen amorális féregtől, de ők még legalább dolgozni hajlandók. Ezek nagyja kuka. Óriási bajok lesznek. El sem tudjuk képzelni, mekkorák.
2023. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az X gen is amorális ?? hát eddig arról volt szó, hogy ők az utolsó úgymond normális generáció :) mégse?
2023. okt. 2. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Én y-os vagyok. Hidd el, nagyon nem szívesen találkoznál a mostani 40+ korosztállyal a húszas éveikben. Megkockáztatom, hogy bizonyos szempontból rosszabbak, mint a mai romák. Teszem hozzá, ők azért szelidültek. 15+ évvel ezelőtt sokkal rosszabbak voltak.
2023. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!