Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "A Z generáció csak a minimumo...

"A Z generáció csak a minimumot teljesíti a munkahelyén". Mit kéne még teljesíteni minimálbérért?

Figyelt kérdés
[link]
2023. márc. 24. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert a fiatal generáció már elég okos ahhoz, hogy ne lehessen becsicskítani.
2023. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
quiet firing, csendes kirúgás - amikor a munkáltató a bértábla szerinti minimumot fizeti
2023. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kell semmilyen módon kirugni, értelmese magától is azonnal elmegy, ha egy kicsit is jobban fizetőt talál. De azért nem kis pofátlanság a minimum fizetésért 500 %-os teljesítményt várni, meg égről a csillagokat.
2023. márc. 24. 20:13
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezt az ofő is felhozta nekünk a múltkori dolgozat után. Bértől meg mindentől függetlenül nem értem, hogy miért várják el az embertől, hogy 200%-ot rakjon valamibe, ha 100%-al is tökéletesen végre lehet hajtani a feladatot. Szerintem ez nonszensz. Fizethetnek nekem egy milliót is, ha azt mondják hogy az az elvárás akkor azt fogom teljesíteni, se többet, se kevesebbet. Szerencsétlen bolti eladókon látom mindig, hogy el van várva ez a túlteljesítés tőlük, körbe kell ugrálniuk a vevőt széles mosollyal, lesve minden óhajt-sóhajt. Pedig nekem az is tökéletesen elég lenne ha csak odaadnák a becsomagolt szalámimat és lehúznák a kasszánál.
2023. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
A Z generáció olyan hülye, hogy csak minimálbért tud keresni? Oké.
2023. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon helyes hogy ez teszik. Így bomlik le remélhetőleg ez a nem emberközpontú rendszer.
2023. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ehhez semmilyen generációsnak lenni. Amíg csak fizetgetnek addig csak dolgozgatok.
2023. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, hogy kell. Én Y generációs vagyok és én is így állok hozzá, viszont körülöttem, mindenki más Y teljesen bele van gyógyulva a munkájába, hiába nem fizetik meg rendesen.
2023. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj hogy ezt a csendes ellenállást egy darabig eljátszhatod, attól függ a főnök és munkahely mennyire tolerálja. Ha egyáltalán nem, simán kirúgnak mondván nem látják rajtad az elkötelsződést. De amúgy is ez egy nagyon rossz taktika főleg magyarországon ahhol ugye azt mondják hogy az jut előre aki a megfelelő s.gget nyalja, vagyis a főnöknek mindig a kedvében kell járni. Különben mondom, rosszabb esetben kirúgnak, de legjobb esetben is beskatulyáznak, és egy adott pozícióban fogsz megrohadni, ami mondjuk egy pályakezdö számára annyira nem vidám dolog
2023. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem rohad meg ugyan abban a pozícióban aki saját vállalkozásba kezd az örök alkalnazotti lét helyett.
2023. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!