Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet, hogy a Z-generác...

Hogyan lehet, hogy a Z-generációt, és az azt követő generációt, nem érdekli kik voltak az őseik sanyargatói, hogy kik voltak besúgók?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Kik vannak a Z generáció után?
2023. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Ezt most honnan böffentetted ki? Vagy miért?
2023. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
És ha tudják, az most már min változtat?
2023. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Már a dédszüleik fiatalkora is a gulyáskommunizmusra esik. Én Y generációsként ott tartok, hogy Széchenyi féle reformokig visszamegyek mások hibáztatásával. Rühellem a tőkés kapitalizmust és a kommunizmust is.
2023. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Minket jobban érdekel az, hogy most kik sanyargatnak minket és ma kik a besúgók.

Majd ha elindulunk egy normális irányba, aggódhatunk, hogy mi volt a múltban.

2023. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem a Z generáció szavazta le az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát, hanem a Fideszes boomerek. Vajon miért...
2023. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Mert az a generáció ELŐRE néz, a jövőjét tervezi és nem a múlt miatt picsog!
2023. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Én nem tudom, milyen generáció vagyok, de marhára nem érdekelnek már ezek. A történészek dolgozzák fel a korszakot, egy-egy érdekesebb esetet publikáltak, a vezető politikusok át vannak világítva. Szánalmasnak tartom, hogy egyesek ezen rugóznak 33 évvel a rendszerváltás után.


Az akták teljes nyilvánosságra hozatala egy agyrém, ami pont a megfigyeltek kis titkait teregetné ki, ez lehetne a kommunisták utolsó bosszúja.

2023. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Y generációs vagyok, azaz még a Z előtti, és pont telibeszarom a besúgókat. Nem akarom megbosszulni a múltat. Épp elég nagy baj, hogy egyesek még a 100 évvel zelett történt dolgokat sem képesek feldolgozni, pedig már a nagyanyjuk is csak elmondásból tudja a dolgokat..


Mi lenne ha... a változatosság kedvéért... esetleg.. talán... néha... a jelenünket és a jövőnket építenénk?


Oké, értem én, hogy a boomerek szarnak a jövőre, végülis értem én, a gyerekeikkel nem töltöttek annyi időt, hgoy érdekelje a sorsuk, ők meg úgyis a föld alatt lesznek amikor beüt a krach, de azért... na.. legalább ne állnának az útba, ha már tenni nem hajlandóak semmi építő jellegűt..

2023. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
1 a mobil generáció, akikhez a kezéhez nőtt az ájfon😅
2023. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!