Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van, aki valamiféle gyászt...

Van, aki valamiféle gyászt érez, amiatt ami a Petőfi Rádióval történt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt vele,megszűnt?
2023. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem érdekes, vagy 5 éve nem hallgattam.
2023. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es: Nem szűnt meg, csak nagyon sok dolgozót elbocsátottak és most csak magyar zenét adnak.
2023. okt. 11. 17:53
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

És miért zavar téged, hogy végre van magyar zenét játszó adó is?


Kapcsolj el onnan, ha nem tetszik, ott a másik 500 adó angolul. Hallgasd azokat.


Azért az mégiscsak abszurd volt, hogy a közszolgálati adón, amit az adófizetők pénzéből tartunk fenn, alig -alig hsngzott el magyar dzerzők, magyar előadók

Műve!

Rengeteg tehetséges magyar zenész működik, ideje volt, hogy megkapják a méltó közlést.

2023. okt. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akiket pedig az átszervezés miatt elküldtek, te csak nyugodjál bele, hogy máshol már van munkájuk.
2023. okt. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es: Az hogy van, nem zavar, én attól érzem kicsit rosszul magam (nem ez a legnagyobb problémám nyilván), hogy megszoktam és szerettem ennek az adónak a szerkezetét, hogy vegyesen voltak magyar és külföldi zenék, illetve hogy milyen jellegűek voltak. Plusz ez ízlés kérdése, de én nem tudok nagyobb mennyiségben csak magyar zenét hallgatni.
2023. okt. 12. 11:07
 7/12 anonim ***** válasza:

6

"Plusz ez ízlés kérdése, de én nem tudok nagyobb mennyiségben csak magyar zenét hallgatni."


Mondjuk számomra meg az az érdekes,hogy egy magyar ember nem tud "nagyobb" mennyiségben az anyanyelvén szóló zenét hallgatni...

2023. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Zeneileg kb. a legjobb. Nem minden napszakban, de legalább vannak olyan időszakok, amikor nem a leggagyibb tucatzene szól benne, mint pl. a Retyó rádióban, amiket már régen is utált minden értelmes ember.

Az elbocsátások körülményiről nem tudok semmit.

2023. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

„de én nem tudok nagyobb mennyiségben csak magyar zenét hallgatni.”

A taknyos orrú angol szövegű zene jobb? Ezt hallgasd, ez az igazi zene:

https://www.youtube.com/watch?v=dnNXsHgZf64

És még jól is néz ki:

[link]

2023. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

#9#

Jö zene, kétségtelen, de egésznap azért ezt sem! :)

Ráadásul vannak benne autentikus svéd elemek is! :)

2023. okt. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!