Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Templomba fel lehet venni,...

Templomba fel lehet venni, ilyen pólót?

Figyelt kérdés

Kitiltanának valakit, ha egy ilyen infant annihilator pólóban jelenne meg?


[link]


Illetve ha egy ilyenben?


[link]


Vagy ilyesmiben?


[link]


Csak kíváncsiságból kérdem, nem tervezek ilyet, illetve volt e valaki hasonló szituációban?



2023. okt. 12. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ha ha.
2023. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lucifer-666 ***** válasza:
Nekem a harmadik tetszik.
2023. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Komám... ilyen pólókat nem kéne reklámozni!

Menj az aberrált baromságaiddal a jó büdös francba!

2023. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Ezek zenekaros pólók, albumborítók meg hasonlók. Szerintem ötletesek és kreatívak. Nem az az unalmas tucatgyártott cover.
2023. okt. 12. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tiltanák ki, csak hazaküldenék átöltözni.
2023. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Naja a templomba az emberek kiöltöznek, férfiak öltöny, vagy legalább egy ing+farmer, a nők is felöltöznek szebben. Ritka az olyan ember, aki “hétköznapi” öltözetben menne.

Jó eséllyel nem tiltanak ki, nem küldenek haza, de azért valaki jó eséllyel rád fog szólni, hogy legközelebb ne ilyenben menjél.

A templomi közösség általában elég szerény, öltözködés terén is. Ha vagánykodni mész oda, csak magadat járatod le.


Én értem, hogy albumborító, egyik katolikus ismerősöm is templomon kívül nagy rokker, szokott ilyen pólókat hordani, de azért a templomot, templomi közösséget illik megtisztelni. Arra gondolj, hogy sok ott az idősebb ember is, ha nem is “jaj ez egy templom” de a való életben is lehet a nagymamád megjegyezné a pólódat.

2023. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg a második képen az emberke, lehet csak szerintem, de úgy néz ki mint Jézus, egy ilyen pólóval nem leszel túl népszerű a templomban szerintem haha
2023. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
valóban hasonlít, még a töviskoszorú is ott van a fején :OO
2023. okt. 12. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!