Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak egyedül,...

Miért nem hagynak egyedül, nuygodtan a kedvenc tanárommal? Kérlek szépen írjatok.

Figyelt kérdés

kedvencem,nem oszim.de szeretek barátkozni vele.néha ő is beszédbe elegyedik velem.van egy baráti társaság az osztályából,évfolymatársaim,akik sokat csüngenek rajta.

van egy úgymond vezérüK.főleg azirányítgatja atöbbit.amúg ynem menők egy cseppet se.mégis a ,,vezérük"tiszta beképzeltnek tűnik néha.barátkozni szeretnék a tanárommal.sikerülget a doloG.van sok közös témánk.szeretem nagyon.de lehet hogy ez a banda féltékeny rám?mindig azt lesik hogy mit akarok tőle.de más tanárokkal is csináljákezt néha.de miért nem hagyna épp vele békén?néha jó lenne nyugodtan,esetleg kettesben beszélgetni vele.mint az udvarhölgyek néha úgy mennek utána.a tanárnőm meg a királynő.még az a jó hogy a királynő is szokott velem beszélgetni magától?nem is fogok a kísérőitől engedélyt kérni.én se vagyok ráakadva ennyire.néha sokkal jobb lenne kettesben?legalábbis nélkülük.akkor nyugodtabb lennék.ez már túlzás amitők csinálnak.


2011. okt. 12. 22:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az oszit arra értem hogy tanítja az osztályt de nem ofőnk.
2011. okt. 12. 22:40
 2/11 A kérdező kommentje:
néha a kérdőjel helyett .
2011. okt. 12. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd ezt le szépen tagolva, szóközökkel, így képtelen vagyok elolvasni. Nem tudom, hol a mondat vége, hol kezdődik az új, kifolyik a szemem.
2011. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és bocs, nem piszkálni akartalak ezzel.
2011. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a túlzás amit te csinálsz, ő egy tanár, te egy diák, nem haverok vagytok!
2011. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet: Te diák vagy, ő meg tanár, meg kell tartanod a 3 lépés távolságot!
2011. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de akkor ő miért nem tartja meg?néha.
2011. okt. 13. 15:02
 8/11 A kérdező kommentje:
de az miért nem túlzás amit ők csinálnak?én ne4m vagyok mindig ráakadva.ők igen.
2011. okt. 13. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván kedves akar veled lenni, de nem sajátíthatod ki a tanárodat! Ha épp beszélgettek, rendben, de ha mással beszélget, akkor ez van, gondolom legalább 25-en vagytok egy osztályban, a tanároknak mindenkivel kell foglalkozni.
2011. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az elsőnek:bocsi.közbe igyekeztem javítani benne.elhiszem hogy nem piszkálásnak mondod:)
2011. okt. 13. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!