Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Meleg" kérdés - nagyon...

"Meleg" kérdés - nagyon érdekes dolgot hallottam. Szted hogy van ez?

Figyelt kérdés

Történt, hogy egy abszoltút hetero srác az öltözőben jóban van velem annyira, hogy hát tudja mi a dörgés, és én meg paráztam, mert van, aki ferdén néz rám.

Erre meg ez a tök nyílt srác elkezdi nekem, hogy "ugyan már, ti melegek magatoknak csináljátok a bajt, mert ha ti tök természetesen vislekednétek ezzel kapcsolatban, és nem menne a nagy titkolózás, akkor egyszerűen nem lenne pletykatéma se, és nem lenne mivel piszkálódni se" ...


Na ez úgy elgondolkodtatott, hogy valóban egyszerűen nyíltság kérdése, csak az meg a másik oldal sztem hogy mondjuk én hiába vagyok természetes, ha vannak szinte már genetikailag meleggyűlölő fiúk, akiket a természetes viselkedés nem hat meg ezzel kapcsolatban, és akkor is fújjogni fognak, és nem fognak egy meleggel haverkodni, max. valóban nem lesz értelme a piszkálódásuknak. Ez igaz.


Persze erre azt mondta nekem ez a srác, hogy idiótákkal minek akarok egyáltalán haverkodni, mert normális körökben ez meg nem probléma.

Na ebben is van valami ...


Ti hogy látjátok?


Tényleg javulna sokat a helyzet, ha a melegek maguk se kezelnék tabuként a témát egy hetero közösségben?


2010. okt. 19. 10:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom a melegekkel sőt, sok híres embert és műveiket, felfedezéseiket, ruháikat:-) nem ismernénk ha nem lennének. Tehát még hálásak is lehetünk azért amit adtak a világnak! A meleg felvonulással sincs bajom, köztük is vannak primitív emberek mint ahogy a heterók között is.

Furcsállom, hogy miért fáj valakinek ha lát egy meleg párt az utcán, kézen fogva, netán csókolózva, ha ez neki ízléstelen akkor a középkorúak borzasztó ruházatán, a fiatalok divatos cuccain, vagy az öregasszonyok huzikocsijain nincs kiborulva?! Nincs, mert már megszokta, (bár azért ha valaki kakastaréjjal mászkál az utcán még mindig beszólnak neki), de ehhez idő kell, egyébként még bevitetik az embert közszemérem sértésért.

Nagyon sajnálom, hogy nem hirdetheted ország világnak ha szerelmes vagy, és nem sétálhattok kézen fogva a folyóparton, de hátha változna a helyzet, csak fel kéne világosítani az embereket, hogy mi is a homoszexualitás tulajdonképpen. Engem is felizgat két pasi csókolózása, pedig hetero vagyok (ezért is képzelem magam kettejük közé)és ezért volt a kedvenc sorozatom a Fiúk a klubból, ami azért nem csak a feminim melegekkel foglalkozik.

2010. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

hihhhhh

na hozzád hasonló srácot én is ismertem, titeket hívnak heteroflexibilisnek, nem ? és nem egy ritka dolog, mert jó pár olyan srácot ismertem én már akik heterók voltak, aztán mégis kalandozgattak olykor fiúkkal is

2010. okt. 19. 22:55
 23/27 anonim ***** válasza:

*Én Spanyolországban néztem nagyot, oké Nyugaton azért finoman szólva más ennek a megítélése, de lényeg, hogy középiskolás osztály ment kirándulni, és hozhatta mindenki a párját is,


Tudod, én nagyon remélem, hogy ebben még nagyon sokáig nem fogjuk a Nyugatot majmolni. Középiskolás GYEREKEKRŐL van szó! Jó hogy nem mindjárt ottalvós bulit szervezünk a gyerekeknek.

Mielőtt még valaki felkapná a vizet, tudom, hogy a középiskolásoknak van barátja/csaja, azt is tudom, hogy szexelnek, és ezt nem lehet megakadályozni, bármennyire is éretlenek rá testileg, lelkileg. De legalább szervezett iskolai keretek közt ne adjuk alájuk a lovat.


(Aki az érettséggel vitatkozna, nézzen be a Nők egészséges és a Szex, fogamzásgátlás stb. topikokba.)

2010. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:17-es vagyok, és 26éves nő:-)
2010. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

08:53


Hát nézd, akkor le fogsz döbbeni, mert Spanyolországban nem 14, hanem 12 év a beleegyezési korhatár, azaz aki nálunk mocsok pedofilnak minősülne, az ott teljesen hétköznapi. Na de nem ez a lényeg, akiknél én ezt láttam, azok 16 körüliek voltak.


Tudod amit mondasz, azzal nekem van gondom ...

én mindig azt mondom, hogy egyrészt egy 16-17 éves már nagyon nem gyerek (agyilag persze h sok szempontból az, na de ettől még az ösztönök dúlnak benne), másrészt hidd el nekem, hogy a 13-14 évesek nagy része már szexuális életet él, harmad részt pedig ez azért nem jó, mert azzal, hogy ezt megtiltjuk nekik, fog bármi változni?

Én nem hiszem ... akkor majd ugyan úgy csinálnak persze mindent, csak titokban, meg kerülőutakon.


Végül meg csak annyi, hogy azt én sosem értettem, hogy nevezzük akármilyen gyereknek is, a gyerek elöl miért kell a realitást takargatni? Ez sztem főleg egy nagy tévútra viszi őt, és tudod mi annak a vége, amikor rákényszerítenek egy szüzies viselkedést, amíg a szülői házban van, és utána meg hirtelen kiszabadul a koleszba? Na ők szoktak a leghamarabb olyan durva életet élni, azaz átesni a másik oldalra, hogy el nem hinnéd, mivel egyszerűen be akarják pótolni azt, ami addig tiltva volt, de nyilván vágytak volna rá, ösztönösen.


Én ezért nem pártolom a tiltást, mert tehát pont az ellenkezőjét váltja ki. Melegséggel kapcsolatban, pedig ha a tizenéves középiskolában pl találkozik meleg osztálytárssal, évfolyamtárssal, az csak sokkal nyitottabbá teszi, és más lesz az hozzáállása a témához egész felnőtt korában. Nincs igazam ebben? Jobb ha mondjuk nem ismer meg meleget mert tegyük fel, sikerül takargatni a dolgot, aztán 30 évesen meg mégis belebotlik egy meleg munkatársba, és azt se tudja, mi az? Ez utóbbi sztem rosszabb.


Hosszú, de még muszáj arra reagálnom, hogy én sima osztálykirándulást mondtam, és nem orgiák szervezését, na most tudod mennyire kiakadnának, ha megtiltanák, hogy a párjukat oda elvigyék? Nem is értenék egyszerűen, mi a frász történik ... De ilyen ott nem jut eszükbe.



(na ez most nem meleg-téma volt, de a válasz se melegségre vonatkozott annyira)

2010. okt. 20. 09:57
 26/27 anonim ***** válasza:
Számomra fura, hogy valaki ezen a Spanyolroszágos példán így kiakad. 16 éves diákoknak megengedte a tanár, hogy vigyék a párjukat kirándulásra. Ez a tanár döntése, én nem látok benne kiakasztót. Gondolom a válaszoló sem akadna ki rajta, ha csak fiú-lány párok lettek volna. Miért kiakasztóbb az, ha egy fiúnak fiú a párja? Azért, mert még csak 16 éves? És? A 16 évesek többségének van vagy volt már kapcsolata, és szerintem ez normális dolog, hozzá tartozik a felnőtté váláshoz.
2010. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Na igen ... ez sajnos megint a jól berögzült hozzáállás, sztem is ha nem lett volna meleg srác a képben, akkor nem lenne kivetnivaló a közös kirándulásban.


Tudjátok, azért annak örülök, hogy Bp-en, nagyobb gimikben ez már nem annyira tabutéma, mert én konkrétan olyanról tudok, hogy iskolabuliban történt meg kb ugyan ez. Evidens, mindenki hozhatott, akit akart, és én azt bírtam, hogy a legmachóbb srác se "bántotta" a meleg srácot, hogy ő a barátját hozta, hanem tök jól elökörködtek. Szóval mai "friss" generációknál már van némi változás, ezt már többször is észrevettem, de azért még sok idő kell ide ...

2010. okt. 23. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!