Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sopronban mennyire van élet? ...

Sopronban mennyire van élet? Hogyan képzeljem el ott a diákéletet? Inkább nyugisabb, hamar elcsendesedik, vagy vannak lehetőségek, és nyüzsgés?

Figyelt kérdés
Egyetemistaként albérletbe szeretnék menni, de félek, hogy így kimaradok a diákéletből. Szerintetek?

nov. 5. 17:05
 1/1 anonim válasza:
100%

Unalmas és nagyon túlzsúfolt város.

Mielőtt odamentem én sem hittem el, de elképesztő, hogy mennyire sokan laknak egy területre egyébként kicsi városban. Sok dugó, frusztrált, bunkó emberek akik menőznek az osztrák fizetéssel. Nyílván a túlnépesedés is emiatt van, az ország minden részéről özönlenek ide az emberek az osztrák munka reményében.

Diákéletről én nem tudok nagyon nyilatkozni, de ezekkel találkozni fogsz ha sopronba költözől. Szép város amúgy, csak baromira unalmas és kevés a lehetőség.

nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!