Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Presztízskérdésnek számít még...

Presztízskérdésnek számít még manapság kiadni egy könyvet? Fizetnél valaha is azért, hogy a te neved alatt jelenjen meg egy könyv, regény, publikáció, amit béríró írt helyetted?

Figyelt kérdés

nov. 8. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bérírónak nem.

Tervben van egy regény. Fejben már végig megvan, de ezer dolgot csinálok egyszerre, nehéz még arra is időt szakítani.

Antológiákban jelentek meg írásaim, van saját blogom a verseimnek (egy részének legalábbis, nem mindent teszek fel), de nem reklámozom, olvassák olvassák, ha nem nem.

Viszont más munkájával az én nevem alatt eszembe nem jutna bármit nyilvánosságra tenni. Függetlenül attól, hogy a szívességként megírt köszöntőket nem jelölöm külön a nevemmel, akit nem ismerek annyira, akár sajátjaként is elő tudja adni, nem járok utána.

nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kérdés már aktualitását vesztette, de abban biztos vagyok, hogy sokak kaphatók erre - elég a másokkal megíratott szakdolikra gondolunk... Az is egy munka, egy "rövidebb könyv".
dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!