Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legértékesebb...

Mi volt a legértékesebb dolog, amit valaha elloptak tőled?

Figyelt kérdés
Hogyan történt?
dec. 21. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A szívem.
dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 : Olyanra gondolok, ami sohasem került meg. A szíved nélkül most nem lenne keringésed és nem is lennél életben.
dec. 21. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem került elő, ezért vagyok szívtelen.
dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik bringámat. Azt hiszem, 100k HUF körüli volt az ára, kb 13 éve.
dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30 ezer forint kp-t. Leejtettem egy ATM-nél, és kb. 2m-re onnan álltam meg eltenni a cuccaimat, mikor rájöttem, hogy nincs a kezemben a pénz, hátrafordultam, de már nem volt ott.
dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nalam is egy bringa, 270000 korul volt az erteke par eve.
dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem személy szerint tőlem, de a családomtól 2 személyautót is elloptak. Az egyik egy vadi új Suzuki volt a 90-es években, a család teljes vagyona, 1 millió forint - még fizettük a törlesztőt miután ellopták. :/


Tőlem személy szerint 70€-t Mallorcán, a reggeli alatt a hotelszobában hagyott pénztárcámból (bár nem vagyok benne teljesen biztos, de máskor nem férhettek hozzá, és a tárca megvolt csak a kp nem.)


Ezen kívül 2 biciklimet - az egyiket egy panelházból (feltörték a rácsot), másikat az utcáról (átvágták a lezárót).

jan. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!