Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy 2-3 sör után a...

Az igaz, hogy 2-3 sör után a nyugat-európai is rasszista és homofób?

Figyelt kérdés

jan. 4. 20:17
 1/9 anonim válasza:
19%
Sajnos ez már csak a 30 év feletti nyugat-európaiakra igaz. Ez a gender és LMBTQ propaganda átmosta a fiatalok agyát. A fekete férfiakat pedig imádják a 20 éves európai fehér nők.
jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Aki az, az 2-3 sör nélkül is az. Aki meg józanul is PC dumákat reklámoz, az ittasan se Hitler.
jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
46%
Én pia nélkül is az vagyok(mindkettő)
jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Igen. A rasszizmus és a homofóbia egyaránt természetes ösztön, ezeket egészséges ember nem tudja magából kiirtani, csak letagadni.
jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fsms ***** válasza:
64%
Nem igaz.
jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Ehhez nem kell sör koma...nézd már végig a NY országokat, sorra nőnek és egyre népszerűbbek a "szélsőjobboldali" pártok, én nem igazán tartom őket a politológiai papír értelemben vett szélsőjobbnak, lásd. olasz Meloni esetét, de akinek így tetszik használja.


Ausztria: FPÖ, Németország: AfD, Spanyolország: VOX, Hollandia: PVV, Franciaország: RN, Belgium: VB.


Nem kell ide sör, se alkohol.


Én nem tartom magam konzervatív jobboldalinak, deee azt elismerem, hogy ne csodálkozzunk már ezen a folyamaton, ha pl. a Tiktokon olyan európában élő muszlimok azt hangoztatják, hogy ha többségben lesznek, kötelezni fogják az európai nőknél a fejkendő használatát, meg bezáratják a ZARA, Starbucks meg a többi multi cégeket... az emberek első pár alkalommal legyintenek, de a 15-30-dik ilyen nyilatkozatok után már nem nagyon.

jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lucifer-666 ***** válasza:
55%
Nekem megvolt, ezért nem igaz.
jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Csak szélsőjobboldali álmodozás, nem igaz.
jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
A csoport védelme elemi ösztön, vannak ugye történetek arról, hogy másképp kinéző fajtársaikat felkoncolják az állatok. Az embernek meg szerintem minden megnyilvánulása ugyanilyen. Ha felvégen lakik, az alvégiek hülyék. Ha nő, akkor a férfiak. Ha gépész, akkor a villamosok. Ha húsevő, akkor a növényevők. Ha dunántúli, akkor az alföldiek. Ha X falusi, akkor a szomszéd falubeliek. Ha angol, akkor a franciák. Végtelen sorban folytatható.
jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!