Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet leküzdeni a szégyen...

Hogy lehet leküzdeni a szégyenlősséget?

Figyelt kérdés

Új barátnőm meghívott a jövő hét végére egy nudista medence partira. Ő lesz valószínű az egyetlen, akit ismerek.

Azért parázok, mert még soha nem voltam nudista strandon, soha nem vetkőztem mások előtt. A szüleim nagyon prűdek, és én is így lettem nevelve. Egyedül az exem látott meztelenül eddig.

Szerintem normál alkatom van, viszont a melleim igen nagyok.

Nagyon szeretnék elmenni, de egyelőre nem tudom, hogy hogy fogok ott egy csomó ember előtt levetkőzni, és egy estét ruha nélkül eltölteni. Ráadásul még nem sok pasit láttam anyaszült meztelenül, azt sem tudom hogy az hogy fog hatni rám.

Van valakinek ebben tapasztalata? Mások hogy estek át a tűzkeresztségen? Igazi jó tanácsokat várok - de nem privátban. 24N



jan. 7. 22:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez többről fog szólni, a meztelenség csak álca. Ne légy naív.
jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj el előtte egy meztelen szaunába, idegenek közé. Az kezdésnek könnyebb, mint ismerősök előtt vetkőzni.
jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Suetonius ***** válasza:
100%

Azért orgia nem lesz, másfelől kis himi-humi benne van a pakliban. Mondjuk én ebben a problémát nem látom. :)

Bemelegítésül a szauna tényleg jó lehet. Bp-n a Lukács fürdő szaunavilágának van naturista kamrája és amúgy az egész textilmentes. Hajrá! :)

jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is, ahogy az előttem szólók, a szaunát ajánlom. Én is a szaunában tudtam legyőzni a szégyenlőségemet. Előtte el sem tudtam volna képzelni, hogy bárki előtt meztelenre vetkőzzek. Aztán ott ugye kötelező levenni a fürdőruhát és idegenek előtt mégis könnyebb, mivel velük soha többet nem fogsz találkozni. Aztán ha ott hozzászoksz a meztelenkedéshez, akkor ismerősökkel sem lesz gond.


A meztelen fiúk látványa sehogy sem fog hatni rád. Nem lesz látható jele rajtad, hogy tetszik-e vagy felizgatott-e. Ellenben a fiúknak nehezebb elrejteni az izgalmukat meztelenül.


Az, hogy mi várható (szimpla nudizás vagy több) az a társaságtól függ. Ha olyan történik ami kellemetlen eljössz onnan.

jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hogy lehetek ilyen hülye, hogy a legkézenfekvőbb megoldás eszembe sem jutott: irány a szauna!

Már beszéltem is a barátnőmmel, el jön velem bátorításnak, ő már gyakorlott nudista. Holnap, vagy holnapután (remélem) nem leszek ilyen besz.ri, prűd őskövület:)

Nagyon köszönöm a jó tanácsokat!!!

jan. 8. 21:29
 16/22 Suetonius ***** válasza:
81%
Elmeséled majd a szaunás élményt? :)
jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Először is: egy valóban nudi szaunába menj, ahol valóban mindenki textilmentes!

Elsőre nagyon szokatlan lesz, hogy ledobálod a ruháidat - és nem veszel fel semmit helyettük!

Aztán fogod a törölköződet, elmész lezuhanyozni. Úgy ahogy vagy.

Aztán bemész a szaunába, és a törölközőt nem magadra, hanem a padra teríted, te meg ott állsz, ahogy a Teremtő megteremtett! Ez az első 5 perc lesz egy örökkévalóság, azt hiszed, hogy mindenki téged mustrál - hát egy percig leszel érdekes, ugyanis ott mindenki meztelen! És mindenki felvállalja a testét! Ha letelt az idő, úgy menj a merülő medencébe, vagy a zuhanyozóba hogy ne takargasd magad!!!

Mire mind a 3 menettel végzel, megszokod, és fájni fog felöltözni!

Ár fog benned értékelődni a meztelenség, ami egy csodálatos érzés!

Így már mehetsz nudi buliba!...:)))) Jó szórakozást!

jan. 9. 10:31
 18/22 Suetonius ***** válasza:
70%
Jézus ereje, te most válaszoltál magadnak?
jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18: - Nem.

Ezt kaptam privátban, s mivel szerintem nagyon hasznos - nekem biztos - így megosztottam. Igaz, az idézőjel lemaradt, ezért bocsika.

jan. 9. 15:26
 20/22 Suetonius ***** válasza:
75%
És mikor mész szaunázni? :)
jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!