Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet leküzdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a szégyenlősséget új kapcsolatban új pasi előtt?25L

Figyelt kérdés
Nem vagyok már szűz, de nagyon szégyenlős vagyok, magától a meztelenségtől, előre érzem már hogy mennyire zavarban leszek.. mit tegyek?
2023. nov. 13. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
El kell fogadnod magadat is h a szegyenlossegedet lekuzd
2023. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan.

Hangulatvilágítás, takaró... keresgéljen csak alatta, nem kell sietni. Vegyél fel jó laza ruhát.

2023. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Egy-két pohár bor…
2023. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem neked kell leküzdened, hanem a partnerednek elérnie hogy feloldódj. Fogadd el, hogy a pasi téged kíván, szeret - ugyebár veled akar búbolni nem mással nem igaz?
2023. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Nehéz a rossz nevelés hatásait leküzdeni. De tudd meg, hogy tested szép!!! Szép a hasad. Az arcod. A puncid. Izgato a lábad, a segged. Csodás a puncid illata amikor megfeszül a tested és az arcomba nyomod a puncidat, hogy nyaljam.

Ha ezt tudatositod magadban akkor büszkén fogod vállalni a teljes izgato szépségedet!

2023. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem lassan fokozatosan. Egy normális társ természetesen semmít nem erőltet, és mindent meglehet vele beszélni. Elöször csak ruhába pettingeljetek, simogasátok maszirozátok egymást. Következőre félig vetközetek le, és így tovább. Szép lassan szokjátok meg egymást meg a helyzetet. Lehet takaró alatt, meg sötétben szexelni, aztán idővel ezeket elhagyni.
2023. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

A 4-es válaszoló mondatában ott a kulcs. A partnered oljon fel!


Nekem viszonylagos szerencsém volt tavaly októberben.


Hosszú kényszerkihagyás után összejöttem valakivel, aki valahogy le tudta lazítani belőlem az össze feszültséget.


Mivel hozzám képest túlságosan fiatal vagy - a lányom lehetnél bőven - a tapasztalat azt mondatja velem, hogy ha a szex működik is, a kapcsolatok ma már nem biztos, hogy hosszabb távúak lesznek.


Mégpedig a multikulturális szintű informáciözön miatt.


De azért kívánom, hogy neked sikerüljön a szerencsésebbik oldal!

2023. nov. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"A partnered oljon fel!"

Nem lehet mindet a másiktól elvárni, neked is tenni kell érte. Azt, amit már írtam.

2023. nov. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A partnered meztelensége is szégyenérzetet vált ki? Az is frusztráló érzés számodra? A meztelen testének, nemiszervének látványa?
2023. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszoló: szerintem tettem éppen eleget. Tudta Ő, hogy még mindig gyászolom édesanyámat.


Elég türelmes voltam vele. Így jöttünk össze. A gyászban vigasztalt. Minden élethelyzet más és más, nincsenek egyforma sablonok.

2023. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!