Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem lehet már megváltoztatni...

Nem lehet már megváltoztatni az osztálytársamat? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Régebben jó barátnők voltunk de elkezdett teljesen megváltozni.Hívjuk most őt R-nek.10 éves kora óta cigizik (most 13) és utálom,hogy rámfújja mindig a cigi füstjét ha ott van a közelbe.Mindig elmondom neki,hogy engem nagyba kerüljön el ha cigizik de a közelembe is ugyanúgy rágyújt.Nem rég megígérte,hogy nem fog cigizni többet mert tudja,hogy sokan rühelljük de már 2 napra rá ott mesélte nagy büszkén a többieknek,hogy 1 napra nem volt elég neki 1 doboz cigi...

Nem rég mesélte MSN-en,hogy nagyon köhögött és rosszul volt ezért elment az orvoshoz.Asztmás lett...de ugyanúgy fojtatta a cigizést.Egyik tesiórán meg nagy vidáman meséli,hogy javult az állapota és szerinte a cigi miatt. -.-"

Egyik barátnőnk tavaly elment ebből a suliból egy másikba.Legyen T.Ő volt R-nek a legjobb barátnője csak aztán kiderült,hogy R csak sulibarátként tekintett T-re.

T visszajött egyik nap hozzánk csak úgy meglátogatni minket mert nekik nem volt suli.Elmesélte,hogy R egyik volt pasija lefeküdt R-el.Megkérdeztük a csajt...Tagadta.A szemembe mondta,hogy "Nem igaz.Csak nem vagyok olyan k*rva,hogy 1 hónap után odaadom neki magam."... -.-

Aztán jöttek a szééép kis elszólásai,hogy

-"Úgy fáj az első...Jaa semmi uncsim mondta..."

-"Egyszer nem jött meg és hánytam is.Olyan ideges voltam."

Pár nappal ezelőtt a mostani "legjobb barátnője" akivel én is jóba vagyok elmondta,hogy R lefog feküdni egy nála 10 évvel idősebb sráccal csak azért mert ünnep lesz,közbe semmi sincs közöttük. (Október 23-ra gondolt...)

Meg,hogy az a bizonyos eset is igaz volt amikor nekem a szemembe mondta,hogy nem adja oda magát senkinek.Jó persze,ő dolga,hogy mit csinál de azért rosszul esett,hogy rezzenéstelen arccal a szemembe hazudott.A hátam mögött meg lek*rváz de nem tudom,hogy mi jogon.:/

De ő még mindig úgy állítja,hogy szűz mert az első gyerek nem szakította át neki.Most akkor ez hogy is van?!Nem úgy van,hogy ha már járt benne az a bizonyos dolog akkor már nem szűz?Először világosodna fel,aztán dugjon. :SS

Most csodálkozik,hogy kerülöm a társaságát és naponta váltok vele néhány szót,és ha mondom neki,hogy ha érzem rajta a cigit akkor engem ne ölelgessen még neki áll feljebb. :/

Bár az is nagyon idegesítő,hogy rázza magát és mindenkinek játssza a fejét...Mert nála a cigi,a pia,a drog és a szex a menő. =/

Mit lehetne vele kezdeni?Egyszerűen ne foglalkozzunk vele?Nem ilyennek ismertük meg és azért akármennyire nem bírom nem szeretném ha tönkre tenné az életét akár egy jó kis betegséggel vagy egy gyerekkel. :/


2010. okt. 24. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezen már biztos hogy nem fogtok változtatni. te büszkén elmondhatod magadról hogy normális vagy, kerüld el a fenébe. ő meg 1 év múlva a szüleinek dicsekedhet hogy unokájuk lesz 20/L
2010. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Te nem tudsz rajta változtatni, de majd az élet megadja neki a kellő büntetést... Hova fajul ez a világ, istenem...
2010. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
18/f
2010. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát én sem tudom,de pont ő róla nem képzeltem volna ezt el... :/

És úgy beszél róla,mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne...

Ha kerülöm és nem beszélek vele,akkor meg odajön,hogy mi a bajom vele,pedig már 100x elmondtam neki... :S

2010. okt. 24. 19:02
 5/8 anonim válasza:
ha odajön hozzád és kérdezi, hogy mi a bajod akkor mond a szemébe: hazudtál. majd ha nem válaszol: hazudtál Ba*zdmeg!!! és utána hagyd el ha még van benne kis normális érzés akkor szerintem elgondolkodik, bár az ilyeneknél erre nem sok az esély...
2010. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves kerdezo a baratnod koros hazudozo, empatiahianyban szenved, nincs buntudata mert keptelen masokat tisztelni es szeretni, csak onmagat.Magyarul egy pszihopata.

Megragadt egy 3-4 eves koru gyermek szintjen! Az ilyenek nem tudnak megvaltozni csak szakember segitsegevel!

2010. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem nevezném barátnőnek :D miaz,hogy lek*rváz?én úgy felképelném,hogy csak na..a szülei tudnak róla?ha nem ,nem ártana felvilágosítani őket..egy pár atyai pofon helyre tenné az eszét.
2010. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Viki233 ***** válasza:
hát igen, nem vagyok öreg (23/N) de mondhatom h bezzeg a mi időnkbe nem volt ilyen. meg miket látok már itt a neten is.vannak olyan kis pisis csajok akik lecummantják az osztályteremben a srácokat.nagyon elfajult a világ, túlságosan elkényeztetik a gyerekeket nem törődnek velük a szülők mert hajtanak azért h a kis kocsognek meg legyen mindene.de sztem nem érdemelné meg.ha akar vmit akkor menjen el diákmunkára úgyis nekik van több állás lehetőségük és ahelyett h a normális felnőtt embernek lenne egy ilyen kis szánalmas elkényeztetett népségnek van. jah és én jól meg agyalnám a lányomat ha kiderülne róla h egy kis K. nagyon meg gyepálnám az holt biztos. mond csak el a szüleinek , tudják csak meg h milyen valójában az ő kicsi lányuk. remélem jól megtépik.fúúú de felháborít a tudat h vannak ilyen fiatalok .én még 13 évesen barbiztam....
2010. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!