Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy rázhatnám le az osztálytá...

Hogy rázhatnám le az osztálytársamat anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
Van egy karkötőm, amit még régen kaptam egy barátnőmtől, amikor még divatban volt. Egyik nap felvettem a suliba, és óriási hatása volt. Mindenkinek ilyen kell. Két haveromnak megígértem, hogy hozok nekik HA hangsúlyoztam is, hogy HA találok. Az egyik türelmes, megérti, de a másik már megígérte valakinek, és folyton engem piszkál, hogy mikor hozok már... Nagyon úgy néz ki, hogy nem fogok találni, és meg akarja venni tőlem a sajátomat... Hogy rázhatnám le anélkül hogy megbántanám? Kicsit félénk vagyok ilyenekben... :(
2009. jún. 22. 11:52
 1/3 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy nem találtál. Esetleg adj neki tippeket, hogy hol találhat. Azt is mondd meg, hogy ezt kaptad és nagyon sokat jelent neked.
2009. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már mondtam neki, hogy nem találtam, de így sem száll le rólam... Már nagyon idegesít :(
2009. jún. 22. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek csak a saját stílusukból értenek. Te is legyél vele nagyon őszinte. Mondd meg, hogy nem lesz, mert nem találtál te pedig nem akarod a tiédet eladni. Szóból ért az ember. Ha nem mondod ezt így nyíltan ki, sosem fog békén hagyni.
2009. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!