Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, úgy általán...

Mi a véleményetek, úgy általánosan a magyar emberekről?

Figyelt kérdés

Sajnos elég rossz tapasztalatom van a magyar emberekkel kapcsolatban amióta itt élek.Lehet,hogy én látom rosszul?Azt is megfigyeltem,hogy az itt élők sem szeretik túlzottan az országot,egymást meg végképp.


Ki hogy van ezzel?


2010. okt. 25. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha ezeknek a tapasztalatoknak a birtokában választhatnék, hogy hova szülessek, Kaliforniát tartanám a legjobbnak, Magyarország valahol az utolsó harmadban van a listán.. És az emberek.. hát, túlnyomó többségük el van kicsit tévedve, de szerintem a világon mindenhol vannak hülyék :)
2010. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Eddig hol éltél?


Nekem is nagyon rossz tapasztalataim vannak általában a magyar emberekről. Olyan hosszan nem életem külföldön, hogy biztos legyek benne, hogy csak a magyarok ilyenek. Igazából azt utálom, hogy mindig le kell szólni valakit, utálkozni kell stb.

2010. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételeknek de rosszindulatúak,irgyek,pesszimisták,utálják azt aki boldog sikres,a saját szarjuk miatt másokjat okolnak...
2010. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A populáció nem nemzetfüggő hülyék mindenhol vannak...
2010. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Te milyen nemzetiségű vagy?


Azért itt is vannak normális emberek; nincs olyan ország, ahol nem élnek barmok.


Az a baj, hogy a hétköznapi emberek életét megnehezítik a sorozatosan rossz politikai döntések, és egyre több az önhibáján kívül elszegényedő ember. Szóval, sok hétköznapi magyar problémának az alapja a pénzhiány. Az meg, hogy az emberek milyenek egymással....sajnos nálunk még nagyon megy ez a kivagyiság, szóval, az alapján ítlnek meg, mennyi pénzed van, nagyon a külsőségek számítanak. Én ezt nem szeretem.

Amúgy ezeken kívül én szeretek itt élni, mert nekem ez az otthonom.

2010. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek 3. 17:42-vel. Ez az otthonom.
2010. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sem a hulyeseggel van baj, mert hulye ember mindenhol van, hanem az askalodassal, irigykedessel, rosszmajuskodassal, ami mashol nem igy megy. Tobb orszagban is eltem kulfoldon es mar nem szeretek visszamenni Magyarorszagra, mert egybol megy az irigykedes, a leszolas. Mielott kijottem, meg a rokonok is ugy tettek, hogy remelem, hogy anyad adott a vissza utra is penzt, mert lehet, hogy gyorsan visszajossz. Meg, hogy hogy lehetett ilyet csinalni (kulfoldre menni ferjhez). Ilyen megjegyzeseket azert nem minden orszagban osztogatnak. Persze a magyaroknal rosszabb mentalitasu emberek is vannak. Pl. az indiaiak vagy a muszlimok. Ok meg a magyaroknal is pletykasabbak. Szoval van rosszabb is...de europai-nyugati viszonylatban rosszul allnak a magyarok mentalitasban.
2010. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem rosszabbak más népektől!Csak itt divat minden hibát felnagyítani!
2010. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Csak nálunk divat,irigykedni ha szebb párizsit vettem,és csak itt divat,a saját szarom,bajom miatt a szomszédba belerúgni...
2010. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is effektus ez jellemzi a magyarokat...
2010. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!