Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy srác igényesebb,...

Ha egy srác igényesebb, finomabb vonású, de szálkásan izmos, metrosex, nagyon fiús, akkor miért buxizzák le sokan?

Figyelt kérdés

Avagy egy nagyon metrosex unokatesókám egyszer kiakadt:


"növesszek cigánybajuszt és tusoljak heti egyszer és akkor igazi férfi leszek?" :)


Ez egy fajta irigység vagy minek tartjátok?


Persze most jó lenne, ha erre nem az irigyek tábora írna arrogáns véleményeket :-XD


Lényeg, hogy van egy fiús, de nagyon igényes srác, és akkor ettől ákllítólag már buxinak is kéne lennie ...


Ez a felfogás miért van sokakban ?


2010. okt. 28. 22:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Azért a metroszexuálisok és a "cigánybajuszt növesztő, heti egyszer tusoló férfiak" között van még pár árnyalat... A metroszexuális pasikat én sem bírom, megőrülnék, ha egy olyannal kéne együttélnem, aki másfél órát van reggelente a fürdőben. Az én pasim is illatos, friss, üde, és megvan 10 perc alatt...
2010. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
76%

A metroszex és a nagyon fiús üti egymást.


Aki fiús és igényes az nem b.zi. Aki metroszex, na, az már más téma...

2010. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

dehogy másfél óra :)

kb 2,5-3, na de hajvasalás stb ... ahhoz kell idő,


ellenben egy nagyon esztétikus srác akit én ismerek, szóval én elnézem, nekik azt a sok idő fürdőszobát, sztem 10 perc alatt nehezen teszi magát rendbe ilyen szinten

2010. okt. 28. 22:29
 4/41 A kérdező kommentje:
második, ne hari, de ez nagy tévedés, egyrészt metrosex hogyne lehetne már fiús, másrészt tudnék én neked melegből is olyan fiúst mutatni, hogy sok hetero megirigyelné ... szal ezek sztereotípiák sajnos
2010. okt. 28. 22:30
 5/41 anonim ***** válasza:
2,5-3 óra? Barátom, akkor te nálam már a küszöbön elakadnál :)))) Úristen! :-
2010. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

2-3 órát egy átlagos nő nem tölt a fürdőszobában, hogy elkészüljön... persze szerintem alap dolog, hogy mindenki ápolt legyen és tegyen magára de azért ez már nagyon túlzás...


Ezt a "buxi" zást meg hagyd már rá mert rohadtul irritáló....írd inkább, hogy b.zi de ne ezt...:D

2010. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Állítottam én valaha, hogy egy meleg nem lehet férfias? O.o


Amúgy bocs, de nekem a mai metroszexuális ööö ember nem sorolható férfiak közé, és nem igazán hiszen, hogy bárkit leb.zizhatna :) Egy pasi aki sminkeli magát, meg feszülős harisnyába jár és hasonlók... Hát :) De persze ez csak az én ízlésvilágom :)

2010. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
én nem hiszem h egy metrosex srác feszülős harisnyába járna ... másrészt most nem néztem h te voltál-e, de valaki állított ilyet IGEN, hogy aki meleg az nem lehet férfias
2010. okt. 29. 06:14
 9/41 A kérdező kommentje:
ÉS MI A BAJ A "BUXI" SZÓVAL? ÉN ÁLTALÁBAN KI SZOKTAM X-ELNI, AMI NEM TETSZIK ... mindegy mi az, jah bocsi, caps lock
2010. okt. 29. 06:15
 10/41 anonim ***** válasza:

"nem az irigyek tábora írna arrogáns véleményeket"


Nem vagyok irigy rá, mert nem szeretek feltűnősködni. Aki ilyeneket csinál "kan" létére mindig le fogják nézni. Mert társadalmilag elvárt, hogy milyen legyen egy férfi. Ha elkezdi vasalni a haját meg festeni a körmét akkor naná hogy b*zinak nézik mert azt a nők szokják.


2-3 órán át amúgyis mi a f@szomat csinál a fürdőben?

2010. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!