Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinosabb, igényesebb lettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinosabb, igényesebb lettem, de rondának látom magam, félek a pasiktól?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem voltam valami igényes tiniként, inkább fius és nem is túl szép. Pasim is egy volt eddig, és azon kívül egy randim. Az is azóta, amióta megváltoztattam a külsőm, és nem mutogatósra, csak csinosra... Futok is, tornázok, vigyázni kedtem az alakomra is, próbálom kihozni magaból a maximumot. Iszonyú önbialomhiányos voltam a külsőm miatt, nem is szerettem emberek közé menni, de mostanában sokkal jobban érzem magam, magabiztosabb lettem, merek emberek társaságában lenni. De a fiu témát még kerülöm, a régi kép él még bennem magamról.. Szoktam kapni pozitív visszajelzéseket, és ez annyira furcsa még. Hogy emberszámba, ill nőszámba vesznek a férfiak O.O 22/L

U.I.:nem vagyok most sem egy Jessica Alba, csak a régi énemhez képest nézek ki jobban.


2011. szept. 2. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak 10 évvel vagyok Nálad idősebb! Kíváncsivá tettél...
2011. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, más hogy külsőleg vagy belsőleg változik meg a régi énünk. Valahol szerintem még mindig jelen van az önbizalomhiány, megfelelek-e így ahogy most vagyok, stb. Kérdés hogy zárult a kapcsolatod, dráma lett a vége, vagy szépen elengedtétek egymást. Ha félsz a pasiktól, akkor lehet az előző kapcsolat miatt.
2011. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

hallgasd végig és figyelj a szövegre :)


http://www.youtube.com/watch?v=7Xsd38c3yWA

2011. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyu ezt is meg kell szoknod. Én 16 tól 20 éves koromig leadtam 35 kilót, sportoltam a arcomat fogamat rendbe raktam. 18 évesen rám se néztek a csajok és ilyen visszahúzódó magányos srác voltam most 20 évesen meg sokan dicsérnek aranyos, kedves szexi vagyok és már állandóan bulizom.


Szóval kell egy idő míg átállsz hogy te bomba csaj vagy :)

2011. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kicker ***** válasza:
100%
Helyrehoztad önmagadért amit annyira utálsz és ehhez gratulálok,hidd el hogy nagyon sok ember küszködik ezzel és soha nem sikerül elérnie azt amit te most magadnak adtál.A siker jutalmát meg most már élvezheted és használd is ki ezért törted magad.Persze a régi érzések még megvannak mert ez nem egy napról a másikra alakul át de ez is fog ha hagyod átvedleni mint az előbbi akadályokat.
2011. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Teszel fel magadról képet? Vagy küldesz? Biztos nem a válaszod, de azért megkérdeztem, hátha:D 22F
2011. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bíztatást, szép szavakat... Nagyon sokat tanultam a kitartásról a változás alatt, és a linkelt rap dal is annyira jó! Köszi! Pont leírja, ahogy érzem magam. Mert mindig rohanok valahova, holott lassan kellen előre haladni, és ez sokszor kemény munka meg fenékreülés néha, de megéri :). Olyan, mintha egy uj életet kaptam volna, megpróbálok hozzászokni, hogy lehet ezt másképp is :).

Ami a fiut illeti, kicsit rossz emlék fűz a dologhoz. Igen, szerintem is e is benne van a dologban, hogy félek egy uj kapcsolattól.

2011. szept. 2. 23:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Hú, őszintén szólva szeretnék inkább titokban maradni...
2011. szept. 2. 23:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne félj, minden kapcsolat más, ezt tartsd szem előtt. Ha pedig sorra jönnek az ugyan olyan srácok, akkor meg valamit nem tanultál meg, amit meg kellett volna. És igen, lassan, kis léptekkel, mint rohanva. :)
2011. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megértelek, semmi gond:) 22F
2011. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!