Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igényesebb lettem, ezért van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényesebb lettem, ezért van, hogy a fiúk mostmár észrevesznek?

Figyelt kérdés
Komoly, általánosban, középben egy pasim sem volt, egyszerűen nem érdekeltem őket. Eléggé lazán öltözködtem, nem adtam nagyon a külsőmre, nem is sminkeltem pl. Most meg akad azért egy pár pasi, aki megismerkedne velem. Csak annyit csináltam, hogy szebb ruhákat hordok, olyanokat, amik tetszenek és amikben jól érzem magam-és valamennyire divatosak is. Nem is annyira a divatot követem, hanem megtanultam szépen összekombinálni a ruhákat, cipőket, kiegészítőket. Smink az jóformán csak púderből áll, az is akkor ha az arcbőröm épp nincs formában-hormonok miatt. Néha használok szemhélyfestéket, vagy szájfényt. Egyszerűen jobb szeretem a természeteset. Hajam megnövesztettem, és hagyom hogy olyan legyen, amilyen természete szerint lenne-hullámos. Ja, és leszoktam a körömrágásról :). Szóval kb ennyit tettem magamért, és erre elkezdtek észrevenni a pasik.
2011. szept. 29. 20:30
 1/9 Tajparaszt ***** válasza:
Csak így tovább...
2011. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez most szarkasztikus válasz volt?
2011. szept. 29. 20:38
 3/9 Tajparaszt ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 29. 20:40
 5/9 Tajparaszt ***** válasza:
Nincs mit :)
2011. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért.
2011. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 IQnindzsa ***** válasza:
Iszonyat sokat tud jelenteni ha valaki tudja h oltozkodjon... mihez mit vegyen fel... es ugy altalaban ad magara. Igen. Egyertelmuen azert kezdtek eszrevenni a fiuk. Ezt latatlanba ki merem jelenteni!
2011. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el a férfiak megérzik, hogy jól érzed magad a bőrödben, lesz kisugárzásod. Azzal, hogy kicsit jobban odafigyelsz magadra már felkeltetted az érdeklődésük, mert látszik az önbizalmad. Én is hasonlón megyek át, szóval tudom milyen a dolog... és csak így tovább! (de csak mértékkel és igényesen)
2011. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rátaláltál önmagadra..ez kifelé és látható :)
2011. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!