Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Extrém mértékű kisebbrendűségi...

Extrém mértékű kisebbrendűségi érzést el lehet valahogy tüntetni bármilyen segítség nélkül?

Figyelt kérdés

Élőhelyemen nem elérhető az orvosi szolgáltatások többsége, még a régióban sem.


Nagyon erős kisebbrendűségi érzés bánt, sosem tudok tőle igazán szabadulni. Nem vagyok emiatt agresszív, vagy bármi ilyesmi, hanem az a típus, aki állandóan őrlődik emiatt, sosem tudok felszabadultan viselkedni, és minden hibámon hosszasan, örökké rágódom.


Azt hiszem nem sok van így hátra, így kissé kétségbeesve keresem a lehetőségeket, ha még egyáltalán van ilyen. (Elfogadom, ha nincs)



#aggodalom #szociális szorongás #kisebbrendűségi érzés #Nem tudok ezzel mit kezdeni #Talán még a halál se volna sokkal rosszabb #0 önbizalom
jan. 8. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerülne valamilyen módon megteremteni a lehetőséget, hogy részesülj orvosi (pszichológus, pszichiáter) segítségben, elfogadnád?
jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.


Amennyiben ingyenes, vagy elérhető ára van, akkor igen. A gond, hogy a magándokik nagyon brutális árakat kérnek, TB alapú pedig nincs a régióban.

jan. 8. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Elő kell teremteni a pénzt. Külföld, zálogház, eladó, amire nincs szükséged, stb.

Nagyon szomorúnak tartom, hogy a legfontosabb dolog, a mentális egészségünk megteremtésére súlyos pénzeket kell előteremteni, mert borzasztóan gyenge a szociális háló(is) az országban. De csak így lehet. Te magadtól nem tudod ezt leküzdeni, mert a gyökere akár a gyerekkorodból is adódhat. Ezt csak vezetéssel, kérdésekkel, belső munkával tudod felhozni. Egy empatikus ember, segítő kell hozzá mindenképpen.

jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Családoddal élsz? Hozzájuk tudsz fordulni anyagi támogatásért?


Ha nem, válassz a régión kívüli lehetőségekből. Thalassa-ház, Tündérhegy, SOTE. Thalassának van díja, de Tündérhegy pl ingyenes, állam támogatja. Ha szeretnél javulni, ezeknek adj egy esélyt.

jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A korod mellett az is érdekes, mióta áll fenn ez a kisebbségérzet...
jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg átvinni szexualitásba😏és akkor a való életben már nem lesz jelen. Akik a való életben hatarozottak, azok a szexben visszafogottak.
jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5.


Mindig is megvolt, csak néha ideig-óráig eltűnik, amikor épp minden rendben és a környezetem is azt jelzi vissza, hogy "Minden rendben!"


De most erre már nem látok lehetőséget. És biztosan idősebb vagyok annál, amennyinek tippelnél.

jan. 8. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:

anonim embereknek nem kell tippelgetni, tán szégyelled ezt is leirni.

szted a 10.milliós lakosságból rájövunk hogy a szomszéd Pisti irta?


hasonló szitu. tény hogy egy nor,ális kapcs.hiánya okozza ezt.

fizethetsz milliókat pszihologusra , probléma akkor lesz megoldva ha a probléma gyökerét megoldod. megfelelő kapcs. sokszor az ok.

Gyerek van? nincs , akkor előtted temérdeknyi lehetőség amiben részesulhetsz.

jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem egyébként azért vagyok itt.. de nálam komplikáltaqbb a helyzet
jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!