Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lecrackeltem a bus simulator...

Lecrackeltem a bus simulator 18-at, elértem egy szintre majd megvettem az eredetit steamen, letoroltem a crackeltet viszont a steames játek szinkronizalta a crackelt jatek adatait. Ezzel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mentés miatt kérdezed, akkor elég lehet új játékot/játékosprofilt indítani a játékon belül, és nulláról kezded.


Ha az achievementeket is beaktiválta, azt hivatalosan nem lehet törölni, de csalóprogrammal (Steam Achievement Manager - SAM) kikapcsolható (saját felelősségre, nehogy bannoljanak mert megbuheráltad a fájlokat), hogy újra meg tudd azokat szerezni.

2022. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A crackeltet azért toroltem le mert kifagyott amikor el akartam inditani a jatekmenetet es ezert megvettem ugye steamon, es a steamban is ujat akarok letrehozni es kidob a jatekbol.

Amugy koszonom a valaszt!

2022. máj. 30. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz a crackelt játék adatain? Beállításokat, mentéseket sokszor a Users mappába teszi valahova, a Dokumentumokba vagy az AppData-ba, van, hogy rejtett mappákba, stb. Sokszor ezek megmaradnak uninstall után is. Keresd elő és töröld le őket.


Rágugliztam: AppData\Local\BusSimulator18\Saved\SaveGames

Config fájl is itt lesz valahol.


Illetve az is előfordulhat, hogy a registry-be is ment bejegyzéseket.

2022. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát a crackelt játékba volt egy profilom savek stb. Alaplap cserém volt, azota ha el akartam inditani a jatekmenetet akkor kidobott, azutan megvettem steamen es az osszes dolog, fajlok mentesek stb. Atkerult a steam felhobe es most mar ha steamen is el akarom inditani a jatekmenetet akkor kifagy.
2022. máj. 30. 21:23
 5/6 A kérdező kommentje:
az eseménynaplo ezt irja: a hibát okozo alkalmazás neve BusSimulator18-Win64-Shipping.exe emiatt crashel ki a játék
2022. máj. 30. 22:14
 6/6 Thunderfairy ***** válasza:
Nem lett volna az alaplap csere után egyszerűbb újratelepiteni a crack-elt játékot???
2022. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!