Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel foglalkoztok? Szeretitek...

Mivel foglalkoztok? Szeretitek a munkátokat? Ha kapnátok még egy lehetőséget, mire váltanátok a jelenlegi munkátokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Geológus vagyok :) Szeretem a munkámat, ha még egyszer választhatnék is, ezt választanám. Ha nem lehetne, akkor meg orvos lennék, de nem vagyok benne biztos, hogy azt végig tudnám-e csinálni.

2x/F

2010. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Újságíró vagyok, ha újrakezdeném, akkor is ezt választanám.
2010. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem szeretem a munkámat, sem a mostani munkahelyemet. Sok féle munkakört kipróbáltam, de egy volt ami tetszet. Ha lenne rá módom és tőkém, akkor talán azt a munkát végezném.

Őszintén szólva, legszívesebben azt kívánnám magamnak, hogy legyen annyi pénzem, aminek a kamataiból megélhetek. Vagyis ne „dolgozzam”, szívesebben járnék egész életemben tanfolyamokra, képzésekre.

Elég szánalmas, hogy arról szól az élet, hogy a munkát és a pénzt kel hajszolni.

2010. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hentes vagyok, és ha még egyszer választhatnék akkor is az lennék. Ez az egyetlen amit élvezettel tudok csinálni.
2010. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jó dolog, hogy a 4 válaszolóból 3 azzal foglalkozik, amit szeret csinálni. :)
2010. okt. 29. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szobafestőnek tanulok és szeretem csinálni.
2010. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy divat üzletben dolgoztam és imádtam, most környezettant tanulok a fősulin, mert a másik szerelmem a természet. Ha újra kezdhetném, akkor egyből ere a szakra mentem volna fősulin, vagy egyetemen (ha lett volna).
2010. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!