Milyen program lehetőséget javasolnátok a mostani augusztus 20 a ünnepségre? 18F
Figyelt kérdés
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy milyen program lehetőségeket javasolnátok augusztus 20-ra Budapesten? Hol tudnék jól szórakozni? Esetlegesen új emberekkel ismerkedni netalán egy esetleges társsal? :D :)
2011. aug. 17. 16:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Siófokon Augusztus 20. -án lesz valami program?
(esti koncertekre, tűzijáték stb)
A közgében a vendéglátó és idegen forgalmi a jobb vagy a varga Általános tehetséggondozó program 4 modullal? Lent.
Vagy melyik szak a legjobb a közgében és a vargában? Milyen a suli nekem 5-ben meg 6-ban matek,nyelvtan,irodalom,töri,angolból 5-ös voltam. Számít még valamilyen tantárgy jegy?
Augusztus 20. -ai program?
Hova lenne érdemes menni? (győr és környéke)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




