Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Gondolkodtatok már azon, hogy hova tart a világ? Lehet, hogy 18 éves lányként más kéne, hogy érdekeljen, de sokszor eszembe jutott már ez a téma. Mi lesz így?

Figyelt kérdés
A lányok nagy része 13-14 évesen már nem szűz, a srácok egyre nőiesednek (kinézet és egyébként is), a kisgyerek többet tanul a TV-ből, mint a szüleiktől, legtöbbjük többet cigizik, mint egy átlagos felnőtt. Nagyon durvák a mai fiatalok... Kevés a munkahely, nincs pénz, nem lehet megélni... Régen több gyereket is akartam, mostmár kevésbé vagyok biztos a dolgomban... Értelmes gondolatok, hozzászólások érdekelnének.
2009. jan. 5. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Pont neked feladatod sok egészséges gondolkodású gyermeket felnevelni, és ezáltal jobbá tenni a mostani világot.

Voltak már hasonló erkölcsök, sőt majdhogynem alig voltak ennél jobbak (bár a 18.-19 sz. nagy kedvencem), és minden korszakban úgy gondolták, hogy rossz felé halad a Világ.

Én azzal szolgálom a hazámat, bármilyen bután hangzik is, hogy a gyerekeimet jól fogom nevelni.

Nézd csak meg azoknak a gyermekeknek a szüleit, akiket említettél. Ők csak rosszabbak.

2009. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én elég erős akaratú lány vagyok, szóval engem nem lehet letéríteni a saját utamról, de mi van ha a gyerekeim nem fogják ezt örökölni?? én nem fogom bírni, ha egyik emós lesz, másik egy kis p.csa... mert sajnos a barátok már nagyobb hatással vannak a gyerekekre.
2009. jan. 5. 20:30
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
egyetértek az első hozzászólóval. ha megfigyeled,azok a fiatalok akik emósok,pcsák etc. lesznek,nem valami sok nevelést kaptak a szüleiktől.
2009. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! hasonlóan gondolkodunk.

Figyelj, nagyon jó akarattal, megfelelő neveléssel, megfelelő hozzáállással "megfelelő" gyereket lehet nevelni. Akármit mondanak, 90 százalékban a szülőkön, családon múlik a gyerek személyiségének alakulása. Ha mindent megbeszélsz vele, ha elmondod mit miért tegyen, vagy ne tegyen akkor a helyes úton fog járni. és ha te jól nevelted megfelelő barátokat fog választani magának, mert még lesznek "helyes" gyerekek. Ne aggódj, rajtad (is) múlik. Üdv

2009. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Arra nagyon vigyázz, hogy legyél toleráns.

Ez a béke kulcsa.

Ha a te gyereked esetleg homoszexuális, vagy transzexuális lesz, az nem a hiányos neveltetés eredménye. Az a hiányos neveltetés, mikor nem meri elmondani.

Vigyázz rájuk, nőként ez a dolgunk:)

2009. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a 3.nak: lesznek még normális gyerekek? remélem... meg azt is, hogy legalább egy pasi van még a világon, aki hasonlóan gondolkodik :)
2009. jan. 5. 21:05
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Egy mar biztosan van, az en baratom:D

amugy honnan irsz?:)

2009. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Srapnel ***** válasza:

"A szülők nyugodjanak meg, a dolog évezredek sablonja szerint lecseng néhány év alatt, és csak a szokásos mennyiségű k_rva, bűnöző és öngyilkos termelődik majd ki."

[link]


Ezt jól leírták.

2009. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kecskeméti vagyok.

Utolsónak: reméljük most is így lesz :)

2009. jan. 6. 15:02
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Te is kecskeméti vagy? :)

Amúgy fölösleges ilyenen filózni, eddig még soha, egy generáció sem mondta a fiatalokra, hogy jobbak mint mi vagyunk, voltunk.

2009. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!