Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért látom azt, hogy egyre...

Miért látom azt, hogy egyre sz@rabb a világ ezen a téren?

Figyelt kérdés
Gondolok a mai divatra és értékrendre, ami mindent torzít. Az átlagos srácok egyre rondábbak lesznek a lányok szemében, az átlagos lányok pedig egyre rondábbak lesznek a fiúk szemében (mindkét nemnél gondolok azokra, akik fogékonyak erre a trendre). A lányoknak a lányos fiúk jönnek be, míg fiúknak az olyan lányok, akik plázacicák vagy diszkóslotyók. Egyre kevesebb a rendes lány. Ahányszor buszon vagyok, mindig csak az ilyen alakokat látom. A normálisak isszák meg a levét az egésznek. Mitől van ez? Miért vannak ezek egyre többen? Miért pont a beképzelt, sok pasi szerint szép (szerintem meg ronda) csajok és lányos fiúk? Miért olyan fiúk kellenek a lányoknak, akiben semmilyen férfiasság nincsen?
2011. okt. 26. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vírus, ami terjed... Az ellenszert még nem találták fel. :(
2011. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
hasonlóan gondolom én is
2011. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Mert egy beteges, kifordított világban élünk... De a jó hír az, hogy vannak még normális emberek!
2011. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 cathilina válasza:
100%
A metroszexualitás is csak ideiglenes trend, ami (remélem) hamar elmúlik, de egyébként se velük foglalkozz. Megvan az az előnye, hogy a felületes embereket könnyű kiszúrni, így már csak a normálisakkal kell valahogy megismerkedni :)
2011. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sztbali válasza:
100%
Nagyjából tényleg errefelé haladunk. A miértjére még nincs meg a pontos kielégítő válasz. Bár a kérdésből kitűnik az a (valamennyire rémisztő) dolog, hogy a "normális" emberek szép lassan "kihalnak".
2011. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

sajna a "rendes" fiúk csoportjába tartozok :(

de úgy érzem ez 2011-ben a nyomorék szinonimája....

nem tudom hogy mi ennek az oka

17/F

2011. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Kérdező! Én is így látom, így tapasztalom, ami roppant szomorú és kiábrándító! Ezért vagyunk mi, a már kevesen lévő még normális emberek többnyire egyedül (legalábbis én, mert nekem aztán nem kell egy ilyen kifordított, elmebeteg ember...). Az én meglátásom szerint mindennek a pénz a gyökere és az oka, a világ ezért rohan a vége felé, mindent és mindenkit eltorzítanak benne, ezt súlykolják bele a fiatalokba, az emberekbe, akik ebben nőnek fel, ebbe szoknak bele... Mert mindent és még annál is többet, tök felesleges és sz*r vackokat kitalálnak és el akarnak adni, pénzzé tenni, ha kell neked, ha nem, a csapból is ez folyik, magasról tesznek rá, hogy a normalitás minden téren megsínyli, rámegy, nekik csak az számít, hogy minél több és még annál is több pénzük legyen...
2011. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
jaj ne általánosítsál már! attól függ egyszerűen hogy milyen környéken laksz. igen van egy réteg de az egymás kzül válogat. ennyi.
2011. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó válaszolóval értek egyet.

Nem csak ilyenekből áll a világ. Az tény hogy szembetűnően gyarapodnak, de van rendes férfi/nő is bőven.

Legalábbis itt Pest mellett ^^


21F

2011. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden csúcsragadozó faj életében a megszületés, a tündöklés, a hanyatlás és a kipusztulás figyelhető meg. jelenleg a 3. fázisban tartunk.
2011. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!