Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden fiatalnak van valami...

Minden fiatalnak van valami mániája rajtunk kívül? Neked van?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van valamije, ami köré felépíti az életét, meg amiről tud egy csomó mindent, meg ilyesmi (hát ez mindenkinél más, pl filmek, történelem, szerepjáték, sport, könyvek,olvasás, sorozatok, autók, nyelvek, állatok, politika, számítógép, ezek a leggyakoribbak), de mi meg a barátnőmmel csak ilyen mindennapos dolgokkal szoktunk foglalkozni, annyi az egész, hogy elmegyünk suliba, dumálgatunk, hazemegyünk, tanulunk, kimegyünk néha sétálni vagy biciklizünk egy kicsit, de ez nekünk így elég, meg nem érezzük, hogy üres / sivár / unalmas lenne az életünk... Ilyen tök nyugis emberek vagyunk. Na és ez most onnan jutott eszembe, hogy próbálnék barátokat szerezni, de nem igazán tudok, mert mindenki ilyen érdeklődési kör szerint csoportosul, én meg nem illek bele egyikbe se, egyszerűen nincs senkivel közös témám... (Egyébként nem arról van szó, hogy engem nem érdekel semmi, mert vannak dolgok, amik érdekelnek, de nem foglalkozok ezekkel annyira azért... Meg ráadásul pont ezek a 'fiatalos' témák, amiket az előbb felsoroltam, abszolút hidegen is hagynak :S)
2010. okt. 30. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmm. Szerintem biztos találsz még magadhoz hasonló embereket. Amiket felsoroltál, hát nem értek egyet vele, hogy ezek foglalkoztatják a fiatalokat..Ezek közül csak az olvasás, filmek, állatok amiket én is szeretek, és a barátnőimmel, épp ezekről beszélgetünk a legkevesebbet...Esetleg moziba megyünk illetve dvdzünk.De akkor sem beszélünk róla, ha nem csináljuk:D

Mi is ilyen "átlagos" dolgokat csinálunk. Vagyis ezt mi felpörgetjük a magunk módjára pl. este átmegyünk egymáshoz és bulizunk a khm magunk módján :D A városba sétálgatunk és röhögünk a saját hülyeségeinken. Mindig szervezünk valami hasonlót :D Esetleg elmegyünk korcsolyázni vagy mittudomén :D

Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy? :)

2010. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk :)

amúgy nagyon sokat nevetünk mi is :D

2010. okt. 30. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha boldog vagy így, akkor nincs evvel semmi baj :)

És a barátszerzésről, meg annyit, szerintem sokan vannak akik nem érdeklődési kör szerint csoportosulnak. Legalábbis a két barátnőmmel kb. mindenben az ellentétei vagyunk egymásnak :D

Egyszer menjetek el ketten bulizni ( nem tudom mennyire vagytok bulizósok) és ha tetszik akkor hívhatsz másokat is, illetve ott is ismerkedhetsz és ott pont ezek nem fognak titeket érdekelni hogy ki mit szeret, hanem hogy jó fej meg ilyenek. Persze próbáljatok olyan helyre menni, ahol jól érzitek magatokat, és több az esélye hogy szerzel sok ismerőst, akik a későbbiekben barátok lesznek.

2010. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem érzed üresnek az életet, de mások számára borzasztóan unalmas az, ha folyton csak ülsz a csigaházadban, és nem vagy kíváncsi a körülötted lévő világra. Félreértés ne essék: az sem jó, ha minden perced be van táblázva, és egyik programodról rohansz a másikra, de attól még az "elmegyek suliba/munkába, aztán haza, és nézek ki a fejemből, esetleg elmegyek sétálni ugyanarra, amerre már minden fűszálat személyesen ismerek"-jellegű élet nem túl tartalmas. Egyszer csak azt veszed észre, hogy úgy elment az életed, hogy gyakorlatilag nem csináltál semmit. De ha neked az kell, hogy kellemesen langyos hibernáltált állapotban éld le az életed, és nem vágysz úgymond nagybetűs Életre, az is jó. Végülis te döntöd el, hogy mit akarsz kezdeni magaddal: az is egy opció, hogy "semmit".
2010. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok
2010. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mánia? Ezek hobbik.
2010. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a motor a mániám meg a kondizás.

A haverjaim közül egyik se kondizik és nem motorozik és nincs is nagyon motoros és kondizós ismerősöm.

2010. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!