Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem egyszer láttam olyat,...

Nem egyszer láttam olyat, hogy emberek a nyilvános WC-kre rendezvények ideje alatt kiragasztanak egy "Használat: 100 Ft" cédulát. Valahogy le lehetne ellenőrizni, hogy tényleg jogszerűen szedi a pénzt?

Figyelt kérdés
Nem pedig csak kiragasztja a cédulát és gyűjti a 100 forintosokat?
2010. okt. 30. 21:12
1 2
 1/14 anonim válasza:

Egyszerűen megoldanám a helyedben. Természetesen férfi vagyok ennyi ésszel.


Oda mész a WC-hez.

"-Nem engedne be mégis ingyen? Hogy képzeli, hogy az emberi szükségletekért fizetni kell? (stb. stb.)"

Nem válasz esetén fogod és a WC mellé sz@rsz/hugyozol és mondod neki

"Akkor úgy csináljuk mint a kutyák"

2010. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy normális esetben ez a vasúti állomás WC-je, meg ilyen helyek.


Tehát mit lehetne kérni, amivel igazolhatja, hogy ő hivatalosan van itt, és valami cég bízta meg, hogy gyűjtse a pénzt.

2010. okt. 30. 21:19
 3/14 anonim válasza:

DE NEM ÉRTI KÉREM SZÉPEN?

Azért, hogy én sz@rhassak nem kérhet pénzt. Ez milyen abszurd? Fizessek, hogy normálisan nézzen ki a környék? Inkább akkor odasz@rok az ajtaja elé. SOHA NEM JOGOS AZ ILYEN PÉNZSZEDÉS!

2010. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérsz egy áfás számlát kaksi előtt. Ha ad, gyűjtheti a zsetont.
2010. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, megjegyzem, hogy a 65%-os kolléga indulatát átérzem, nálunk sajnos sokminden nem jogszerű. Az már egyenesen szánalms, hogy a kakálásért fizetni kell, de a kérdés nem az elvi kérdésről szól, szerintem :)
2010. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De itt nem arról van szó, hogy néha fizetős a rötyi. Arról, hogy néha (általában cigány) kinyomtat egy papírt, felcelluxozza az ajtó mellé, és dumál, hogy addig nem mész be, amíg nem fizetsz, pedig holtbiztos, hogy az a retyó max. a város tulajdonában van, nem pedig valami vállalatéban.
2010. okt. 30. 21:26
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Fa sz!

Ha sajnásod a százast, sza rj a gatyádba!

2010. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Néha fizetős? 200 ft.Ahol már egy 100-as, ritka mint a fehér holló.

Nézz csak szét, mikor kirándulni vagy bárhol!

2010. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
baromi egyszerű, ha ad nyugtát, akkor jogos ;)
2010. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, ha ad róla ilyen kis kék bizonylatot, akkor jogszerűen szedi, ha nem, akkor meg nem.

Alapvetően nincs azzal baj, ha fizetni kell a használatért, elvégre valamiből megépítették és takarítják, wc-papírt vesznek, ami elromlott, kicserélik. Csak tényleg legyen jogszerű.

De őszintén szólva eddig nem nagyon emlékszem olyan helyre, ahol ne akartak volna blokkot adni.

2010. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!