Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bírom mikor sokan panaszkodnak...

Bírom mikor sokan panaszkodnak itt, h ilyen meg olyan szegények és akkor jön vki hogy "bezzeg net az van". Ők nem halottak még könyvtárról, nyilvános helyekről ahol lehet netezni, suliba is, és van net utalvány?

Figyelt kérdés

Mi is pl nagyon szegénynek vagyunk,sokszor hetekig csak vajas kenyeret eszünk,vagy csak sima kenyeret. Internetünk ugy van.hogy anya kap net utalványt a cégnél. A gép amin megy a net,elég gagyi,meg kérdeztük használt boltba mennyiért vennék meg,de nem adtak volna érte 4000Ft-t se,így maradt. Meg suli miatt is jó h azért nem adtuk el,meg így könnyebb állást keresni is.

De sok ismerősöm a városi könyvtárba netezik,vagy suliba a számtech terembe. Az nyitva van fél6ig,mert sokan benn maradnak ha házit kell irni,és netet használnak segítségül.

Szóval én értem h vki lehet szegény ,és mégis internetezhet.


2011. ápr. 6. 17:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Na kedves bunkó parasztok! Tessék, így tud netezni az, aki nem olyan tehetős....!

Teljesen egyet értek veled kérdező.

2011. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

és még valami, nagyon jó, hogy ezt leírtad, remélem a sok alpári ember ezek után kicsit magába száll!


22L, első voltam

2011. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Én meg azt bírom,hogy itt egyeseknek 100e Ft kevés pénz..Bírok én sok mindent..
2011. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%
ha sima kenyeret tudnék csak enni hetekig akkor nem váltanék ki könyvtári tagságot x ezer forintért.
2011. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
meg nálunk a városba van pl a kórházba is ilyen net pult. Igaz nem azért van,h játszanak rajta,de sokan ott nézik meg face-t,meg etetik a tevéjüket,vagy épp fellesnek a gyakorira
2011. ápr. 6. 17:35
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

Amikor elkezdtem olvasni a kérdést,azt gondoltam,hogy még egy tapló,aki azon rágódik,hogy a szegényebbeknek miért van net. Aztán láttam,hogy Te pont az ellenkező oldalon állsz.....

Én is ki szoktam akadni,mikor az emberek egyből okoskodnak,de nem kell velük foglalkozni!

2011. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%

könyvtári tagság nem kerül x ezer forintba, még ezer forintba sem bunkókám

XD

2011. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, aki bele akar kötni valamibe, az bele is köt... :(

Egyébként meg egyetértek, teljesen igazad van.

2011. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem felesleges ezen lovagolni. A magyar ember már csak ilyen, mindig talál valamit, amit másikban kritizálhat.

Nekem sincs sok pénzem, mert nem teljes állásban dolgozom (egyetem mellett ugye...), viszont amit igen, azt neten keresztül, ergo elveszíteném a munkám, ha nem lenne netem.


Más kérdés, hogy valóban sokan panaszkodnak, hogy mennyire nincs semmijük, közben meg egyáltalán nem élnek rosszul. Persze minden relatív, ők jacuzzira vágynak, mert "2011-ben az a minimum".

Szerintem az a nagy gond, hogy tipikusan akik keveset keresnek, nem képesek megfelelően súlyozni a dolgokat és sok olyan dologra adnak ki pénzt, amire valójában felesleges. Valamint a fejlődést csakis pénzben mérik.

Ez neveltetés kérdése is, nem gondolom, hogy előrébb léptem volna, ha három autó állna a garázsomban, és reggel azon töprengenék, hogy melyikkel menjek.

2011. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%
én ha hetekig csak kenyeret tudnék enni (ami szerintem itt erős túlzás) akkor biztos lenne nagyobb gondom, mint hogy tevéket etessek illetve hőbörögjek. (igaz tipikus magyar szokás, hogyha valakinek nemjó, akkor ahelyett hogy tenne valamit ez ellen, rögtön elkezd hőbörögni.
2011. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!