Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ön szerint visszataszító, ha...

Ön szerint visszataszító, ha egy nő nyilvános helyen szoptat (kisbabát, nem pasit)? Nem lehet előre lefejni a tejet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 19:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem zavar!Felőlem nyugodtan!:)
2011. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
80%

Tud iszonyú visszataszító lenni. Sajnos voltam már tanúja tipikusan olyan esetnek,amikor előkapta és rárakta a gyereket, ez egy étterem közepén volt, sorban álltak fel és mentek el az emberek.

Soha nem hoznám magam ilyen megalázó helyzetbe,hogy kivillantom a mellem, ami az intim zónám úgy, hogy az arra járók lássák. Lehet kapni szoptatókendőt és be is lehet kéredzkedni sok helyre. Vagy le is lehet fejni. Ezer meg egy megoldás van. Elég sok embert zavarba hoz egy ilyen látvány,szóval szerintem a minimális tiszteletet meg kellene adni a másiknak. Megvan a véleményem azokról, akik nem teszik meg.

2011. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy természetes dolog az élet vele járója a szoptatás.Engem eddig nem zavart ez után se fog:)

19L

2011. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem zavaró, nem visszataszító, aranyos. Persze, le lehet fejni a tejet, de akármi történhet, ami miatt mégis szoptatni kell, ez van. Nem hiszem, hogy ettől megáll a világ.
2011. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
55%
szerintem szép dolog. teljesen természetes.
2011. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
53%

Èn anyuka vagyok...

Nyilvánosan úgy szoptattam meg a gyermekem,hogy senki sem látta....Autóban ,hogy az ablakra rá volt téve a pelenka.Olyan babánka aztán lefejheted a tejet elöre amelyik mint a gyermekeim nem fogadják el az üveget cumit.....

Na meg a ciciböl friss meleg tej jön.....

Ha valakit zavar ne nézzen oda!!!!!

Ez már tényleg prüdség határát feszegeti....

2011. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim válasza:
75%
Bár én nem szoptatnám a gyerekem nyilvános helyen de igazából nem zavar. 19/L
2011. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, természetesen ezt egy valami szabja meg: lehet visszahúzódóan, takargatva, és lehet úgy hogy előrántja a csaj a csöcsét, és rácuppantja a babát. Na az utóbbi azért kicsit gáz :)
2011. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
93%
Én nem csinálnám, de mástól nem zavar.
2011. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
73%
Természetes. Nem zavar.
2011. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!