Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vehetnék ajándékba egy...

Mit vehetnék ajándékba egy dél-amerikai 18 éves (19 lesz) lánynak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Magyarul nem tud, angolul is csak egy kicsit, spanyolul beszél. Valami hasznosat és érdekeset szeretnék, nem olyan giccseket, mint amiket ajándékboltban lehet kapni (pl. plüssállat, bögre, tábla stb.) aztán kiteszi az ember a polcra és ott porosodik. Az is fontos, hogy el lehessen küldeni csomagban, tehát normális méretű, nem törékeny. Valami tipikus magyar jellegzetességre gondoltam, de ötletem sincs.
2010. nov. 4. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyar jellegzetesség?

Pálinka:)

2010. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Állíts össze csomagot:) Nemkell nagy sztem, de tegyél bele mindent és dobozban küldd amit jól kilehet bélelni,hogy ne törjenek a dolgok:)


Pálinkát is tehetsz bele:) Lehet már kapni olyan pici üvegeset amit az alkoholisták isznak:) Nekem is van hasonló hosszú nyakú mint a fütyülős:)


Aztán tehetnél bele kokárdát, magyar szalagot esetleg egy pártát:) Nem drága dolgok ezek ha jó helyen szerzed be:)


Aztán mehetne még bele őrült pirospaprika, ilyen aranyos kis zacsiban:)


Egy puli kutya szobor:)


Hímestojás


Rubik kocka


Egy magyar baba, vagy egy magyar baba:)


De csinálhatnál neki vagy vehetnél magyar népviseleti ruhát is:) Nem olyan extrát csak hagyományosat:)

2010. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és kihagytam a mézes kalácsot...tudod a szív alakú aminek a középen tükör van:)
2010. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha érdeklik a magyar ételek, netán főzni is tud, akkor ajánlom a Gundel- féle szakácsköyvet, ami több idegen nyelven is létezik, köztük spanyolul. Én francia ismerősnek vittem, és nagy sikere volt.

Itt egy link:

[link]

A könyv:

[link]


25/N

2010. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hű, ez a szakácskönyv jó ötlet, köszönöm :) A többi is jó, csak alkoholt nem akarok küldeni, mert nem igazán ivós a lány, másrészt félek, hogy a postán eltörik az üveget.
2010. nov. 4. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!