Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy "titkot" elmondasz a...

Egy "titkot" elmondasz a barátnődnek aki egyben a m. társad is. Megbízol benne de mégis félsz nehogy kitudódjon. Kár volt elmondanom vagy nembaj hogy elmondtam?

Figyelt kérdés
Már kikívánkozott belőlem, de azóta azon gondolkozok nehogy elmondja bárkinek...
2010. nov. 5. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha "igazi" barátnőd, akkor nem kell tőle tartani.
2010. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem voltam senkivel még olyan kapcsolatban, akinek akármilyen "titkomat" elmondhattam volna(fiú vagyok különben)...Ha tényleg a barátnőd, akkor szerintem nem mondja el senkinek.
2010. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg igaz barátnő, akkor nem mondja el! Remélem így is lesz!

Viszont sajna nekem is volt "igaz" barátnőm, akiről kiderült, hogy bármit képes elárulni másoknak, így meg is szakítottam vele a kapcsolatot, mert egy nagyon személyes titkomat mondta el és csámcsogott rajta mindenki...

21/L

2010. nov. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért félsz, mert eddig senkinek nem merted elmondani, és most kiadtad magadból, hirtelen "szabadultál meg" tőle, ez normális, de megnyugodni csak akkor fogsz, ha tényleg megtartja a titkod.
2010. nov. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
valóban így volt, elég nagy titok, és már úgy 2 hónapja senkinek nem mondtam el, csak a legjobb bnőmnek akiről tudom h nem mondja el, nem is a munkatársam, de akinek elmondtam pár napja ő az és hát félek h ne tudódjon ki, szar dolog lenne...
2010. nov. 6. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban jártál volna, ha csak ide írod ki, utánabiggyesztve egy "most mit tegyek"-et, azzal ugyanúgy megkönnyebbültél volna, ráadásul izgulnod sem kellene, hogy továbbadjuk-e a magánügyedet. :)
2010. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az biztos :)
2010. nov. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!