Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bántanak? 16 éves lány...

Dávid Enikő kérdése:

Miért bántanak? 16 éves lány vagyok, pajzsmirigy betegség miatt kicsit kövér vagyok. Gimnáziumba járok, és vannak olyan emberek akik ezért bántanak, csúfolnak, kinevetnek!

Figyelt kérdés
Pedig én a légynek se tudnék ártani,meg egyáltalán egy rossz szavam sincs hozzájuk.Én nem tudom megérteni őket!Miért kell az embereket a külsőjük alapján megítélni?Volt már olyan is hogy egy fiú aki mellesleg biztos hogy meleg(csőfarmer,szőke haj,artikulált hang)az egész iskola előtt megalázott,pedig nem én vagyok az egyetlen kövér ember a suliban és mégis mindenki engem bánt amikor nem is ismernek!!Itthon mindig ezért sírok amikor hazajövök!Sokszor van hogy álomba sírom magam!Segítsetek!Adjatok valami tanácsot!LÉCCCI!!!
2011. aug. 28. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem azért bántanak mert kövér vagy, hanem mert igénytelen.

Kövér is lehet szép ha igényes.

Vékony is lehet csúnya ha igénytelen.

Biztos szar a divatod, igénytelen a hajad, zsíros az arcod.

Változtass ezen!

2011. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%

"Miért kell az embereket a külsőjük alapján megítélni?Volt már olyan is hogy egy fiú aki mellesleg biztos hogy meleg..."


Bagoly mondja verébnek... Te is a külső alapján itélsz, akkor mit vársz a többiektől!

:D


A három cés lécci (légyszíves, légyszi') már nem divat, legalább négy cével kell írnod, ha hatást akarsz elérni!

2011. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Első is jó nagy bunkó.

Tehát, azért bántanak, mert hagyod magad. Visszaszóltál a srácnak, hogy ő meg b.uzi(nak néz ki)? Visszaszóltál valaha bárkinek? Na ugye. Olvasgass kicsit a viktimológiáról, próbálj magabiztosabbnak tűnni. Az ilyen tetvek mindig abba rúgnak, aki a leggyengébbnek látszik, aki nem szól/nem üt vissza. NE HAGYD MAGAD!!

2011. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Vree ***** válasza:
^Előzőnek nem véletlen van 28%-a úgy látszik...
2011. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Növeld az önbizalmad, és így a kisugárzásod is más lesz! Vegyél új ruhákat, készíttes új frizurát, és barátkozz azokkal akik szeretnek! És ápold a lelked is! Meglátod szeretni fognak!

Esetleg még iskolaváltás is segíthet, de az önbizalmadat mindenképp fejlesztened kell.

2011. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
középsuliban mindig kiközösítenek valakit sajna. ilyen ez a tinédzser kor. Nem tudom h lehet kikecmeregni belőle ha már te vagy az áldozat...
2011. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én ismertem két csajt, igaz csak látásból, akiknek hasonló problémái voltak, és nem tudtak ez ellen semmit sem csinálni.

Egyik ismerősöm meg nem betegség miatt kövér, hanem mert ilyen, és mégis mindenkivel jóba van, mert pozitív kisugárzás, meg sz.arik rá, ha az emberek leszólják. És emellet kedves, és vicces, és van önbizalma. Neked is legyen. Királysághoz nem kell modellalkatnak lenni.:P De tényleg.

2011. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy azért bántanak,mert oda is járnak az első válaszolóhoz hasonlóan primitív bunkók!Vagy ha kedves első,ha ismered a kérdeződ,és tudod,hogy néz ki,akkor elnézésed kérem!Sajnos ez a korosztály az,aki az alapján ítéli meg a társait,hogy mennyire trendi,milyen cuki pink a gatyája,és hogy hány gb-s az Iphoneja.A testsúlyod nem mérvadó abban,hogy mennyit érsz,lehet,hogy többet,mint akik gúnyolnak.Sajnos az önbizalom hiányos emberekről sugárzik a komplexus,amit láthatnak az iskolatársaid,és rögtön megtámadnak.(farkas törvény.) kezd meglátni magadban a szépet,keresd a jó tulajdonságaidat,ha látják a magabiztosságodat,senki nem fog bántani!
2011. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Vree ***** válasza:
91%

Nem értem miért kell itt is válaszolóknak az arcukat játszani. >_> A kérdés normális volt.

Mondjuk azt jól példázzátok, köszi, hogy primitív bunkók mindenütt vannak akik a saját szánalmas kis egójukat azzal etetik hogy beszólnak annak aki gyengébbnek tűnik náluk. Ez egy ilyen effektus. "Jó, lehet hogy majd' megbuktam magyarból, otthon is vernek, kb. annyira vagyok érdekes eredeti mint egy kutyagumi de legalább jobb vagyok mint ez aki itt ül mellettem. látjátok van egy pattanása!"

2011. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

88%

Egyáltalán nem azt írtam hogy legyen egy Iphoned, Zara legyen minden cuccod.

Bemész a turkálóba ha úgy van kedved, veszel egy vidám színű kis felsőt ami hozzád illik. Fodrászhoz is elmehetsz, szerintem 2 ezerért nyírnak női hajat.

Amúgy nekem telefonom sincs, szóval nem azt írtam hogy legyél trendi a pénzeddel.:)

2011. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!