Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hozzá tudnál menni egy iszlám...

Hozzá tudnál menni egy iszlám vallású férfihoz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
En nem, de legjobb baratnom muszlimhoz ment, es teljesen megvaltozott a szemelyisege. Ez a ket kultura nem kompatibilis.
2010. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem vagyok b*zi xD


Jó, komolyra fordítva, csak példaként, én katolikus bosnyák vagyok részben, muzulmán bosnyák lánnyal gond nélkül házasodnék, mert Boszniában magánügy a vallás, úgy , mint nálunk, nincsenek fanatikusok nagyon, de pl egy szaudi lánnyal kötve hiszem, h összejönnék ;)


26 / F!! :D


Amúgy ismerek a közelünkben egy magyar nőt, akinek a férje arab, és teljesen normálisan élnek, nem hord csadort, vagy ilyesmi.....sztem ez egyénfüggő, nem mindegy, h vki egyszerűen ilyen vallású, vagy fanatikus.

Egy Jehova tanújával, vagy egyéb agyhalott, fanatikus szektással sem házasodnék össze semmi pénzért;)

2010. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Termeszetesen, hiszen nem a vallasa lesz az, amiert Ot valasztanam, hanem a szemelyisege.
2010. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
szia, a válaszom határozottan IGEN
2010. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az az igazság, hogy ha ő komolyan gondolja az iszlámot, akkor abban vannak dolgok, amik az iszlám vallású férfi feleségére is vonatkoznak, és én biztos, hogy nem vállalnám azokat a dolgokat, mert én az iszlám vallásban még "részben" vagy "színleg" sem szeretnék hinni.
2010. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem!

Egy egészen más világ, nem férnénk össze.

2010. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megkérné a kezemet, akkor gondolom, egy ideje együtt jártunk volna, vagyis szeretném őt. Szóval természetesen. Ha nem illünk össze (akár vallási, akár más okokból), az még a lánykérés előtt úgyis kiderül.
2010. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!