Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért használják egyesek...

Miért használják egyesek blognak illetve csetelőnek az iwiw üzenőfalát?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. miért ott kell magánéletet élniük egyeseknek? és nem kizárólag tinik, hanem nagyon-nagyon sokan! miért nem képesek felfogni, hogy senkit nem érdekelnek a magánjellegű ostoba fecsegésük? meg az olyan megjegyzések sem, hogy "húú de hulla vok, de azért jó buli volt, kár h holnap dokihoz megyek, na puszi"

és még sorolhatnám a rengeteg hülyeséget. az a legnagyobb baj ezekkel az értelmetlenségekkel, hogy elvész közte a lényeges infó, ami esetleg egy nagyobb közösséghez szólna, és csomó oldalt vissza kell kattintgatnom, ha rá akarok ilyesmire lelni. nagyon zavaró. mki véleményére kíváncsi vagyok. miért kell ezt csinálni? mi késztet valakit arra, hogy oda hányja fel a marhaságait? azoknak a vményére is kíváncsi vagyok, akik ezt teszik, hogy mi okból? várom a válaszokat.


2009. jan. 11. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nézd meg kik csetelnek és töröld őket az ismerőseid sorából! Ezzel egy csapásra megszüntetted a problémát.
2009. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam, amit az előző leírt. nem bántam meg, pláne, hogy ezeket az embereket különben sem bírtam, csak osztálytársak voltak, ezért lettek bejelölődve. Az meg marhára nem izgat.
2009. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
engem speciel nemm zavar,bár esetemben nincs olyan töménytelen számú ismerős,aki így viselkedne...csak 5-6,de ők rendzseresen.én simán kattintgatom az oldalakat kiszűröm a lényeget és kész...nem különösebben idegesít..
2009. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
javítás:#nem#
2009. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát engem nagyon idegesít! Már megírtam az emberkéknek, h Chat szoba máshol van. Legközelebb törlöm őket az ismerőseim közül. És ez pont így van, ahogy írod, ha valami fontos, az eltűnik az pillanatok alatt.
2009. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már nagyon sok embert töröltem ebből az okból. csak az a kínos, hogy vannak olyan emberek, akiket nem lenne jó ötlet törölnöm, mert napi kapcsolatban állunk, és ez nem azt jelenti, hogy a barátaim lennének, hanem azt, hogy sűrűn cserélgetünk egymás közt jegyzetet, meg felosztjuk az olvasmányokat (egyetemista vagyok) és nem kéne velük rosszban lenni. tudom, hogy ez ocsmányság, de csak így lehet boldogulni az egyetemen, ha az ember bizony érdekkapcsolatokat is "ápol".

akiket töröltem, azok is úgy megsértődtek, hogy nem hajlandóak köszönni az utcán. rosszul venné ki magát, ha emiatt nem jutnék többé fontos jegyzetekhez.

2009. jan. 11. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem a megoldás egyszerű: nem kell vele foglalkozni.Én sem olvasok el minden kiírást iwiwen,max átfutom,h van-e valami engem érintő dolog.

mi is gyakran "csetelünk" barátnőkkel az üzenőfalon,mert jól elszórakozunk,és így ráadásul még mások is be szoktak kapcsolódni egy-egy beszélgetésbe,olyanok is,akikkel egyébként nem is beszélnénk.

nem rétem,ez miért baj,egyszerűen nem kell elolvasni,kész.

2009. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!